پایگاه خبری -تحلیلی “جمانیوز”(jamanews.ir)

به گزارش جما نیوز :

نماینده باشگاه استقلال برای پیگیری موضوع روزبه چشمی به سازمان لیگ رفت.به گزارش کاپ، پیش از ظهر امروز نماینده باشگاه استقلال در رابطه با نحوه پرداخت پول رضایتنامه روزبه چشمی به باشگاه صبای قم و همچنین نامه درخواست وضعیت این بازیکن که از سوی بهرام افشارزاده به مدیرعامل وقت صبای قم ارسال شده بود در اختیار مسئولان سازمان لیگ قرار گرفت تا در ارتباط با صدور کارت این بازیکن اقدامات لازم صورت بگیرد.

بر اساس این گزارش، سازمان لیگ فدراسیون فوتبال هم پیرو این درخواست نامه ای به باشگاه استقلال زد و توضیحات خود را به اطلاع مسئولان این باشگاه رساند.

باشگاه صبای قم پس از تغییر مالکیت از استانداری به سیروس محجوب اعلام کرده که روزبه چشمی را به تیم استقلال منتقل نمی کند. این در حالی است که باشگاه استقلال حدود ۱۰ روز پیش ۳۷۰ میلیون تومان پول رضایتنامه این بازیکن را به درخواست همین باشگاه قمی به حساب باشگاه صبای قم نزد بانک انصار واریز کرده است.

همچنین گفته می شود باشگاه استقلال این موضوع را از طریق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم پیگیری می کند.

بهرام امیری در واکنش به شایعه مذاکرات باشگاه استقلال با مسعود شجاعی عنوان کرد: تا این لحظه کادر فنی درخواستی برای جذب مسعود شجاعی نداشته و طبعاً مذاکراتی هم از سوی ما با این بازیکن صورت نگرفته است.وی در مورد نتیجه جلسه مذاکرات با برنو سزار بازیکن برزیلی اظهار داشت: هنوز با مدیربرنامه‌های این بازیکن جلسه‌ای برگزار نکرده‌ایم و امروز (یکشنبه) قصد داریم در    این رابطه نشستی داشته باشیم.

عضو کمیته نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال در مورد بحث جذب قاسم دهنوی نیز گفت: فعلاً مذاکراتی با این بازیکن صورت نگرفته است. شاید هر لحظه کادر فنی بخواهد این بازیکن جذب شود، اما تاکنون چیزی به ما اعلام نشده است.

 هافبک فصل گذشته ذوب آهن گفت: من اگر پیشنهاد نداشتم که هرگز حرفی نمی زدم. به هرحال با واسطه و یا بی واسطه از طرف پرویز مظلومی با من تماس گرفته  شده است و من بی دلیل حرفی نمی زنم. حالا هم اگر من نمی خواهند من ناراحت نمی شوم چون این مساله طبیعی است و ممکن است نظر باشگاه عوض   شده باشد.

او در مورد این که خیلی از تماشاگران صفحه های اجتماعی خود نسبت به استقلالی شدنش واکنش منفی نشان داده بودند هم گفت: من فکر می کنم تماشاگران واقعی کسانی هستند که به استادیوم می روند و خیلی ها هم تماشاگر نما هستند. شاید خیلی از استقلالی ها از این که من در پرسپولیس بازی کرده بودم ناراحت بودند ولی در کل فکر نمی کنم خرید بدی برای استقلال باشم.

دهنوی در مورد پیشنهادهای خود هم می گوید: من پیشنهاد دارم که نام این تیم ها را اعلام نمی کنم. انشاالله از فردا دوباره پیشنهادهایم را بررسی می کنم.

ماجرای کش دار دریافت رضایتنامه از باشگاه سپاهان باعث عصبانیت کادرفنی استقلال از یعقوب کریمی بازیکن چپ پای فصل گذشته این تیم شده است.
اولتیماتوم استقلال به یعقوب کریمی
کریمی بازیکن جوان و ارزشمندی است که پرویز مظلومی او را در فهرستش قرار داده است، اما به نظر می‌ رسد طولانی شدن مذاکرات وی و سپاهان برای دریافت    رضایتنامه ممکن است به پایان رویای حضور وی در استقلال بیانجامد.

به گفته عضو کمیته نقل و انتقالات باشگاه استقلال یعقوب کریمی ۲۴ ساعت فرصت دارد تا رضایتنامه خود را از باشگاه سپاهان دریافت کند. کادرفنی نگران است یعقوب کریمی از نظر بدنی از سایر بازیکنان عقب بیافتد.

 

بیک زاده نیز مانند اکثر ملی پوشان استقلال با مشکل پیشنهاد رسمی مواجه است. گویا تیم های لیگ برتری علاقه ای به جذب شاگردان کی روش ندارند و ترجیح می دهند بازیکنانی جذب کنند که حواشی کمتری داشته باشند.

البته بیک زاده نیز مانند فروزان یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و می تواند در صورت نرسیدن پیشنهادی مناسب، در جمع آبی پوشان باقی بماند. آن وقت   استقلالی ها باید برای بازیکنی که نیازی ندارند، مبلغ هنگفتی بپردازند.

فروزان نیز در صورت توافق نکردن با تیم های لیگ برتری در استقلال ماندگار خواهد بود و مظلومی سه گلر مطرح در تیمش خواهد داشت. آن زمان شاید گلر ملی پوش کشورمان، گلر سوم تیم استقلال لقب بگیرذ!

این خبر را به اشتراک بگذارید :