به گزارش صبح خرد(جمانیوز) ،دو تیم فوتبال نفت و گاز گچساران و تراکتورسازی تبریزدر چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به میزبانی نفت و گاز گچساران به مصاف هم خواهند رفت.این دیدار در ساعت ۱۴ روز سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه شهدای نفت گچساران انجام خواهد شد.

فرشید پاداش بازیکن ریزنقش نفت وگاز گچساران : در خصوص بازی تراکتور باید عرض کنم که این  یک بازی خاص برا مردم استان و شهرستان گچساران می تواند باشه که انشالله بتوانیم شایستگی های فوتبال شهرستان  را به کشور نشان دهیم .

بازیکن چرامی نفت وگاز در خصوص عملکرد کادر فنی گفت : عملکرد کادر فنی را باید کارشناسان جواب بدهند من به عنوان یک بازیکن نمی توانم جواب این سوال رو بدم، اما تیمی که توانسته دو غول فوتبال خوزستان فولاد و استقلال رو حذف کند مطمئن باشید  حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت ، در لیگ نیز بدشانسی هایی داشتیم که  انشالله تمام می شود و در لیگ هم خواهیم درخشید.

پاداش ادامه داد :هواداران که سرمایه اصلی تیم نفت و گاز هستند انشالله در  بازی تراکتور فرهنگ اصیل گچساران را به تمامی ایران نشان خواهند داد  و امیدوارم با کمک  همین هواداران متعصب  تیم را راهی لیگ  یک  کنیم تا باعث خوشحالی مردم خونگرم استان کهگیلویه و بویراحمد شویم .

بازیکن جوان و آینده دار نفت وگاز که در ۲۰۰ دقیقه حضور در مسابقات امسال لیگ دسته دوم توانسته  دو گل و یک پنالتی برای تیمش به ارمغان بیاورد در خصوص عملکرد خود نیز  تصریح کرد : در مورد عملکرد خودم باید کادر فنی رضایت داشته باشد ،در مقابل کیمیا فرایند تا آخرین نفس مثل بقیه بچه های تیم تلاش کردم .امیدوارم که توانسته باشم به زحمت های کادر فنی دلسوز و زحمت کش تیم جواب مثبت داده باشم.

بازیکن بااخلاق نفتی های گچساران در پایان گفت :کادر مدیریتی و سرپرستی تمام قد از تیم حمایت می کنند همین جا دارد به همه آنها خسته نباشید عرض کنم ، شاید آنها کمتر دیده  شوند اما کار اصلی و پشتیبانی توسط آنها صورت می گیرد ،انشالله بتوانیم با صعود به لیگ ۱ جواب محبت های آنها  را دهیم .

صبح خرد…

این خبر را به اشتراک بگذارید :