پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

نزدیک به سه سال از چهارسال عمر دولت یازدهم کشور دچار تحریم بود و استان کهگیلویه و بویراحمد به مانند دیگر استان ها از این مشکلات در رنج بود اینجاست که می بایست بامحور تجربه و علم تعهد و دلسوزی اراده وصلابت به میدان تلاش و عمل می امد . دکترخادمی مرد این خصایص و صفات خوب بود و توانست با ایجاد بستر همدلی ،انگیزه اعتمادو جدیت مابین دیگر مدیران ومردم بزرگ.منش و نیک اندیش استان قطار پیشرفت را به ریل اورده و به حرکت دراورد.

“سهم خواهی “و”بومی ستیزی” دوعادت ناپسند و خسارت بار..

پیشرفت تعالی و توسعه متوازن پایدار و همه جانبه استان کهگیلویه و بویراحمد دغدغه اصلی و دائمی دلسوزان این خطه از خاک پاک ایران است.
براستی چرا استان ما با دیگر استان های همجوار که در گذشته نه چندان دور در یک موقعیت همسان و برابر بودیم در بسیاری از شاخص ها عقب تر مانده ایم؟!؟
چرا فرزندان این استان که از هوش وذکاوت عالی ،اگاهی و علم کافی و استحقاق درخشیدن در سطح مناصبات ملی را دارند هنوز به جایگاه قابل قبولی دست نیافته اند؟!

جوانان وپيران،دانشجویان و دانش اموزان،کارمندان و کارگران ،فرهیختگان و اساتید مردم پاک سرشت استان فهیم و شهید پرور هم استانیم و تمامی دلسوزانی که معضلات و عقب ماندگی ملت در رنج و عذابید شماها بدانید مهمترین وبارز ترین راز و دلیل عدم توسعه یافتگی استانمان سهم خواهی و بومی ستیزی افراد قلیل و مغرض ایست که بدلیل قومیت گرایی ،منطقه ای اندیشیدن ،حسادت و حزب و جناحی نگریستن فرزندان خدوم و لایق استان را مورد رگبار ناجوانمردانه تهمت تخریب و دشمنی قرار می دهند .

روی سخنم با منتقدان و مطالبه گران منطقی و پرسش گران روشنفکر نیست بلکه افرادسود جو و منفعت طلب مورد سرزنش اینجانب هستند که در هر شرایطی بعلت نرسیدن به اهداف خود از هر فرصتی جهت تخریب فرهیختگان و عقلای قوم استان ودیارمان کوتاهی نمی کنند تا عاقبت ميشود انچه نبايد ميشد..
در سال ۱۳۹۲ که با توکل بر خدا و همت و انتخاب هوشمندانه ملت ایران اسلامی دکتر روحانی پیروز انتخابات شد و کابینه تدبیر امید و عقلانیت در کشور مستقر گردید بتبع این تغییر در سطح ملی در استان ما هم لازم بود در مدیریت اجرایی هوای تازه تدبیر امید وعقلانیت دمیده شود.
بنا به تصمیم دولت و حمایت متشخصان و هزینه پردازان اصلاح طلبان ناب واقعی چهره ای خدوم ،متعهد،دانا ،فرزند دانشگاه و از خاستگاه جهاد سازندگی نماد محروميت زدایی جناب دکتر خادمی بعنوان استاندار بومی بر سکان استانداری با منش اعتدال اصلاحات و انقلابی عاقل منصوب گردید..
هنوز جوهر حکم استانداری دکتر خادمی خشک نشده بود که در فضاهای مجازی مطبوعات و رسانه محافل متعدد مدعیانی بود که بجای اینکه انصاف را چاشنی قضاوت خود نمایند برعکس از موضع احساسات و کینه شروع به تخریب استاندار نمودند و دراين راه عده اي را كه نميدانند نيز وارد اين بازي كردند غافل ازاينكه جزاي تخريب ازروي حب و بغض شخصي و كينه و عداوت ها در هردو دنيا را خواهند ديد…
حتم دارم غالب عزيزان به یاد دارند زمانی که دکتر خادمی سکان اجرایی استان را بدست گرفتند جامعه دچار تحریم کمبود بودجه ،تعطیلی پروژه ها، یأس و در مجموعه با انبوهی از مشکلات گرفتار بود.
دکتر خادمی با امید به ايزد تعالي ، حمایت مردم و بسیاری از نخبگان با روحیه ای سرشار از امید و عزم جزم و راسخ قطار توسعه استان را تعمیر و به جنب و جوش دراوردند تا اميد را روي ريل ها برانند .
نزدیک به سه سال از چهارسال عمر دولت یازدهم کشور دچار تحریم بود و استان کهگیلویه و بویراحمد به مانند دیگر استان ها از این مشکلات در رنج بود اینجاست که می بایست بامحور تجربه و علم تعهد و دلسوزی اراده وصلابت به میدان تلاش و عمل می امد . دکترخادمی مرد این خصایص و صفات خوب بود و توانست با ایجاد بستر همدلی ،انگیزه اعتمادو جدیت مابین دیگر مدیران ومردم بزرگ.منش و نیک اندیش استان قطار پیشرفت را به ریل اورده و به حرکت دراورد.
ملت در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ به مانند انتخابات ۹۲ حماسه افریدند و بار دیگر مهر تأیید بر سیاست های دولت تدبیر وامید زدند و زمزمه كردند:
رندان سلامت ميكنند ،جان را غلامت ميكنند   مستي زجامت ميكنند ،مستان سلامت ميكنند 

طبق قانون اساسی ریاست جمهور می بایست دولت دوم را مجددا به مجلس جهت اخذ رای معرفی نماید و طبیعی است که در سطوح مختلف دولت تغییراتی در سطح وزرا،معاونین و استانداران وغیره بوجود اید.
اما چند روزی ست که افرادی این فرصت را غنمیت شمرده و در فضاهای مجازی و محافل متعدد بر علیه استاندار محترم سیاه نمایی نموده و در ارزوی تغیر ایشان مطالبی می نگارند.
مناصب دنیوی امانتی بیش نیستند و حتما روزی به اتمام خواهند رسید و در ملک و میراث هیچ فرد و جریانی نیست چرا كه نام نيك تنهايادگار از دنياست …
اما با توجه به اینکه استاندار محترم شناخت کافی از عرصه هاوشاخص ها متعدد “اقتصادی جغرافیایی انسانی وغیره… دارند و برنامه های خوب و قابل توفیق و امیدوار کننده ای را جهت رسیدن به توسعه پایدار شروع کرده و یا در میانه راه اند عقلایی و شایسته است
که تمامی عزیران و همه کسانی که دل در گرو موفقیت استان کهگیلویه و بویراحمد دارند از انتصاب مجدد دکتر خادمی بعنوان استاندار دولت دوازدهم در استان حمایت نموده و تمایل وخواسته خود را به هر روش وکانال ممکن به سمع ونظر مسؤلین ملی بخصوص ریاست محترم

جمهور برسانند.

شایسته است فضای همدلی اتحاد و اجماع اصلاح طلبان همچنان حفظ و پابرجابماند.
به اميد روزيكه انصاف انساني مان در هر منصب و جاه،قاضی شود تا درمقابل داور دادار الهی روی زرد نباشيم ..

محسن عابدیان زاده فعال سیاسی اصلاح طلب 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :