پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد تاکیدکرد که سخنان رئیس آموزش و پرورش دیشموک و آنچه که وی راجع به جابجایی خود سخن گفته صحت ندارد و کذب است.

به گزارش“صبح خرد”، ” اردشیر یاری ” گفت: مصاحبه آقای صالح زاده رییس آموزش و پرورش دیشموک را خواندم و با مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در این ارتباط صحبت کردم و آقای زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکیدکرد که آنچه آقای صالح زاده درارتباط با برکناری خود به نقل قول از مدیرکل گفته صحت ندارد.
وی افزود: آقای صالح زاده رئیس آموزش و پرورش دیشموک در آن مصاحبه ادعا کرده که آقای زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در تماس تلفنی به وی گفته که وزیر آموزش و پرورش دستور عزل وی را داده است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد بابیان اینکه امکان ندارد وزیرآموزش و پرورش برای عزل رئیس آموزش و پرورش بخش دیشموک در این استان با مدیرکل آموزش و پرورش تماس گرفته باشد، خاطرنشان کرد: بنده نیز سخنان آقای صالح زاده رئیس آموزش و پرورش دیشموک را رد کرده و قبول ندارم.
یاری گفت: تغییرات در آموزش و پرورش و هر نهاد دیگری طبیعی و نباید این تغییرات به مسائل حاشیه گره زده شود.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد با تاکید براینکه تغییر رئیس آموزش و پرورش بخش دیشموک در این استان نیز براساس پروسه اداری و تشخیص مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش استان بوده است، ادامه داد: رووسای قبلی در این نهاد که تغییر کرده اند هم برهمین اساس بوده و آیا وزیر آموزش و پرورش دستور به جابجایی آنان را داده است؟
یاری افزود: مجموعه مدیریتی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به این نتیجه رسید که آقای صالح زاده دیگر در مسوولیت رئیس آموزش و پرورش دیشموک نباشد و نباید ایشان آن را به وزیر و برخی مسائل حاشیه ای دیگر ربط می داد./خبردنا
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :