پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

محمد جواد امیدی اصل فعال دانشجویی با انتشار نامه ای خطاب به استاندار کهگیلویه وبویراحمد از روند افزایش  فیش های  آب ,برق وگاز در شهرستان بهمئی گلایه کرده وخواستار رسیدگی فوری به این مشکل شد .به گزارش“صبح خرد” ، متن این نامه اعتراضی خطاب یه دکتر احمدی چنین است ؛

بسمه تعالی

جناب آقای علی محمد احمدی ، استاندار محترم استان کهگلویه و بویراحمد
سلام علیکم
نخست انتصاب بجا و به حق شما را در دولت تدبیر و امید به عنوان استاندار استان تبریک عرض می نمایم.
نمی دانم که جنابعالی از مسئله فیش های نجومی حامل های انرژی (آب،برق،گاز) شهرستان بهمئی آگاهی دارید یا نه . لذا به استحضار جنابعالی می رساند که مردم شهرستان بهمئی از این مسئله بسیار رنجور و تحت فشار هستند (شهرستانی با بیش از ۵۰ درصد بیکار). برخی از مردم حتی توانایی خرید لوازم ضروری و واجب زندگی خود را ندارند ، با این وجود فیش برق ۸۰۰٫۰۰۰ تومانی و بیشتر دریافت می کنند. مگر درآمد مردم این منطقه ی محروم چقدر است که باید چنین فیش های نجومی را دریافت کنند که توانایی پرداخت آن را به هیچ عنوان ندارند .
مگر ما انقلاب نکردیم که به مستضعفان و محرومان توجه شود ولی امروزه شاهد چنینی موضوعی نیستیم و محرومان روزبه روز فقیرتر و محرومتر می شوند . امام جمعه محترم شهرستان نیز بارها در نماز جمعه و جلسات متعدد این مسئله را مطرح نمودند . ولی کسی هیچگونه توجهی نکرد تا جایی که ایشان به دلیلمراجعات مکرر مردم مجبور شدند به مسئولان بگویند ، کاری نکنید که مردم دست جمعی فیش های خود را پرداخت نکنند.(که البته توانایی پرداخت را هم ندارند)
لذا با توجه به سوابق حضرتعالی از شما انتظار داریم این مسئله را به جد پیگیری و حل نمایید و نتیجه را به سمع و نظر مردم شهرستان برسانید.
پیشاپیش از لطف و توجه شما بسیار متشکریم .
محمد جواد امیدی اصل— فعال دانشجویی

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :