پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در پی وقوع زمین لرزه شدید  در غرب کشور  به پاس همدردی با خانواده های قربانیان این حادثه تلخ مدیریت بحران شهرستان کهگیلویه به ریاست فرماندار شهرستان تشکیل جلسه اضطراری داد .

به گزارش“صبح خرد” به نقل از روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه،  علی پوزش فرماندار کهگیلویه در این جلسه با عرض تسلیت این مصیبت عظیم به ملت شریف ایران به خصوص هموطنانمان در استان کرمانشاه گفت: زلزله امری طبیعی است که تا کنون کسی نتوانسته است مانع وقوع این حادثه طبیعی گردد و چه بسا با وقوع آن در طول دوران حوادث و واقعیات ناگواری اتفاق افتاده است.

پوزش افزود: در این برهه از زمان تنها می توان با تکمیل زیرساخت ها اثرات و زیان های حوادث طبیعی را کاهش داد.

وی عنوان کرد: در پی جلسه ستاد مدیریت بحران استان که در استانداری تشکیل شد کاروان کمک های مردمی استان و شهرستان ها به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام می شود.

وی افزود: در شهرستان کهگیلویه پایگاه های جمع آوری ثابت و سیار کمک های مردمی با هماهنگی دستگاههای خدمات رسان و امدادی تشکیل و کمک های نقدی و غیرنقدی مردم جمع آوری شده و به مناطق زلزله زده ارسال می شوند.

پوزش مهمترین نیازهای زلزله زدگان غرب کشور را تامین پتو، انواع کنسروها، آب و چادر ذکر کرد و گفت: شهروندان کمک های خود را به پایگاه های سیار و ثابت مستقر در شهرستان تحویل دهند.

فرماندار از مسئولان انتقال خون خواست که با توجه به شرایط ویژه و نیاز زلزله زدگان برای دریافت خون از اهدا کنندگان به صورت سه شیفت کارکنند.

در این جلسه تمامی دستگاههای دولتی آمادگی خود را برای هر گونه همکاری اعلام کردند.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :