پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمددرادامه سفرهای شهرستانی خود با همراهی فرماندارکهگیلویه،معاون عمرانی خود وتعدادی از مدیران کل دستگاهای دولتی به بخش های چاروساو دیشموک سفرکرد.

به گزارش“صبح خرد، دکتر احمدی ابتدا از پروژه قطعه چهارم محور پاتاوه_دهدشت وطرح عظیم گاز رسانی به دیشموک و قلعه رئیسی بازدید کرد و مشکلات انها را مورد بررسی قرارداد.

وی اظهارداشت: در اسرع وقت در نشستی با حضور مسئولان موسسه خاتم‌الانبیا، پیمانکار طرح و راه و شهرسازی استان روند هزینه کرد دقیق این میزان اعتبار مشخص و ادامه روند اجرای طرح نیز تعیین تکلیف خواهد شد.

دکتراحمدی درادامه سفر به دیشموک و چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه در جمع مردم دهستان جاورده با شنیدن مشکلات و کمبودهای آنها، مطالبات مردم را به حق دانست و تاکید کرد: وظیفه همه متولیان پیگیری مشکلات و نیازمندی های مردم است.

 وی اظهار داشت: امروز به اتفاق مدیران دستگاه های اجرائی دردورترین نقاط این استان سفر کردیم تا در میان مردم پس از شنیدن حرف ها و مشکلات در جهت پیگیری و رفع آنها گام اساسی برداشته شود.

 استاندار تصریح کرد: خواسته های به حق مردم از جمله فضای ورزشی، آب آشامیدنی، گاز، برق، جاده دسترسی، خانه های بهداشت و فضاهای آموزشی توسط دستگاه های اجرائی و خدمات رسان را پیگیری می کنم.

غبار رویی گلزار شهدا ،حضور در شوارای اداری شهر قلعه ریسی و بازدید از پروژها از دیگر برنامه های استاندار در شهر قله ریسی بود.

علی محمد احمدی درادامه وبابازدیدازبرخی روستاهای قلعه رئیسی وبازدیدازمدارس این بخش قول مساعدت وهمکاری درزمینه برطرف کردن مشکلات آموزشی راداد.

وی درادامه به بخش دیشموک ضمن تجدیدمیثاق باشهدای این بخش وبازدیدازپروژه گازرسانی وبیمارستان این شهر به شورای اداری دیشموک رسید.

دکتراحمدی درشورای اداری دیشموک با اشاره به رودخانه‌های پرآب و وضعیت خوب بارندگی در این بخش اظهار داشت: باید از این ظرفیت‌ها برای توسعه کشاورزی در راستای اشتغالزایی استفاده کرد.
وی با انتقاد از عملکرد مدیران در ارائه خدمات رسانی به مناطق محروم دیشموک بیان کرد: فرمانداری طی یک هفته باید آمار مربوط به روستاهای محروم این بخش را با مستندات لازم برای برنامه ریزی و ارائه خدمات بهتر به استانداری ارسال کند.
احمدی اطلاعات متناقض مسئولان در حوزه دیشموک را نوعی سهل انگاری دانست و گفت: ارائه خدمات در حوزه راه روستایی، آب، بهداشت و دیگر امکانات باید در اولویت مسئولان استانی و شهرستانی قرار گیرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمدبابیان اینکه بایداز همه ظرفیت‌ها برای توسعه مناطق محروم به نحو احسن استفاده شود افزود: با برنامه ریزی‌های انجام شده مشکلات بخش دیشموک با برگزاری نشست استانی با اولویت بندی بررسی و برطرف خواهد شد.

بازدیدازامام زاده میرسالاربرنامه بخش پایانی استاندارکهگیلویه وبویراحمدبوده است.

دراین سفرتعدادی ازمدیران استانی وشهرستانی ازجمله جهادکشاورزی،آموزش وپرورش،شرکت گاز،صندوق کارآفرینی،راه وشهرسازی ،بنیادمسکن،دانشگاه علوم پزشکی،آب منطقه ای ایشان راهمراهی کردند.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :