پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

در آیینی با حضور مسئولان «عزیز فیلی» به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

به گزارش“صبح خرد” ، آیین تودیع و معارفه معاونان سابق و جدید هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز برگزار شد.

در این آیین «عزیز فیلی» به عنوان معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

عزیز فیلی، مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام، معاون هماهنگی امور عمرانی استان چهارمحال و بختیاری، مدیرکل ابنیه وزرات راه و شهرسازی، مجری طرح بهسازی سازمان راهداری و حمل و نقل کشور و معاونت هماهنگی امور عمرانی استان مرکزی را در کارنامه کاری خود دارد.

مجید محنایی در این مراسم، اظهار کرد: آقای نیک‌اقبالی هر چه در توان داشتند، برای آبادانی این استان کم نگذاشتند. من شاهد بودم روزی که به عنوان معاون عمرانی انتخاب شد، به آقای خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفتم، مقداری کار سخت است. و تردیدی وجود داشت، اما در همان ماه‌های اول با توجه به استعداد و هوش بالایی که خانواده آنها که به عنوان یک خانواده بین‌المللی مطرح هستند، و خانواده با ذکاوت و با هوشی نیز هستند، آقای نیک‌اقبالی خیلی سریع مسائل را جمع‌بندی کردند.

معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از پرکارترین معاونین استانداری کهگیلویه و بویراحمد آقای نیک‌اقبالی بود، وی علی رغم تخصص و در رشته خود، دارای کارشناسی ارشد در رشته حقوق نیز بود. در مدتی که ایشان تلاش کردند و همکاری همه دستگاه‌ها، اعتبارات عمرانی جهش بسیار خوبی پیدا کرد و ۳۰۰ میلیارد تومان سال ۹۲ به چند برابر افزایش پیدا کرد.

وی تاکید کرد: آقای نیک‌اقبالی استان را به یک کارگاه عمرانی تبدیل کرد و ما هر جا که می‌رفتم پروژه های عمرانی فعال بود.

محنایی افزود: او در افکار عمومی منتسب به منطقه سردسیر بود، اما نگاه بیشتری به پروژه‌های مناطق گرمسیری  از جمله لنده، باشت، بهمئی و… داشت.

وی اضافه کرد: آقای نیک‌اقبالی با فعالیت‌های خود زیرساخت های اقتصادی را فراهم کرد و عملکرد او نیز باعث شد تا از رتبه ۳۱ به لحاظ به بیکاری به  رتبه ۲۰ برسیم.

پیش از این پژمان نیک اقبالی عهده دار مسئولیت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بود.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :