پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد منصوب  شد.

به گزارش“صبح خرد”، وزیر کشور در حکمی محمدکاظم نظری را به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویر احمد منصوب کرد.

در حکم وزیر کشور برای انتصاب محمدکاظم نظری آمده است:

جناب آقای محمدکاظم نظری
سلامُ علیکم
بموجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری منصوب می‌شوید.
امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمانها و دستگاههای کشوری و لشکری استان و بهره‌گیری از استعداد و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در تحقق برنامه‌ها و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
توفیق روز افزونتان در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای ” مدظله العالی” در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور گفتنی است محمد کاظم نظری پیش از این فرماندار بویراحمد بوده و انتصاب ایشان شایعه های فراوانی در استان ایجاد کرده و رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان با نوشتن نامه ای با انتصاب ایشان مخالفت کرده بود اما استاندار استان تسلیم فشارها نشده و با معرفی ایشان وی امروز رسما جایگزین فتاح محمدی شد.
 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :