پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

آیین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه برگزارشد.

در این آئین سرهنگ جهان دیماز به عنوان فرمانده جدید این شهرستان معرفی و از خدمات سرهنگ منوچهرسیاهپور تقدیر شد.

به گزارش“صبح خرد“،معاون فرماندار کهگیلویه در جلسه تکریم ومعارفه فرماندهی انتظامی کهگیلویه گفت:توسعه شهرستان کهگیلویه دغدغه تمامی مسئولان است و امنیت یکی از مولفه های مهمی است که در این زمینه نقش اساسی دارد و بدون شک چه در سطح ملی و چه در سطح محلی تا وقتی امنیت پایدار را شاهدنباشیم نمی توانیم به سمت توسعه حرکت کنیم.

اسلام خسروی گفت: باید تلاش کنیم احساس امنیت در بین احاد مردم جامعه به وجود بیاوریم تا پیامد این احساس امنیت شاهد امنیت واقعی و همچنین رضایتمندی مردم باشیم.
وی بابیان این که همه در مقابل مردم مسئولیم خاطرنشان کرد مردم در هیچ صحنه ای از تاریخ این انقلاب کم نگذاشتند و امروز ایجاد امنیت کمترین کاری است که می توانیم برای آنها انجام دهیم و اقتدار نیروی انتظامی در رسیدن به این هدف تاثیر جدی دارد.
معاون فرماندار کهگیلویه با قدردانی از تلاش های سرهنگ منوچهر سیاهپور در دوران مسئولیت خوددرکهگیلویه افزود:باهمکاری و مدیریت خوب ایشان انتخابات شورای اسلامی شهروروستا وریاست جمهوری در کمال آرامش برگزارشد.
خسروی ضمن تبریک مسئولیت جدید سرهنگ دیمازدرفرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد سرهنگ دیمازازفرزندان کهگیلویه است و شناخت بسیار خوبی از این حوزه دارد.
معاون فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه عمق محرومیت درکهگیلویه و دورافتاده بودن مناطق نسبت به شهرستان های بویراحمدوگچساران بیشتر است از فرماندهی انتظامی خواستار مساعدت دربر طرف نمودن مشکلات لجستیکی و کمبود نیرو در نیروی انتظامی شهرستان شد.

فرمانده اسبق نیروی انتظامی کهگیلویه نیز  گفت:مسئولیت امانتی است الهی که با سلسله مراتب به اشخاص واگذار می شود.سرهنگ منوچهرسیاهپور افزود:اگرامانتدارخوبی باشیم و این نعمت الهی را شکرگزاری کنیم مسئولیتمان ارتقاء پیدا می کند.
سیاهپور ادامه داد: با جلب رضایت مردم ،رضایت خداوند بدست می آید و این نشان می دهد که ما شایسته مسئولیت هستیم.
سرهنگ سیاهپور درپایان از تعامل خوب مردم و مسئولان کهگیلویه قدردانی و برای سرهنگ دیماز درمسیولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.

سرهنگ دیماز نیز در این نشست اظهارکرد:ازاینکه خداوند توفیق دوباره خدمت به مردم کهگیلویه را نصیبم نموده خوشحالم و امیدوارم که بتوانم در راستای اهداف نیروی انتظامی گامهای بیشتری بردارم.
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه گفت:مردم، مسئولان شهرستان و همکاران خوبم در نیروی انتظامی مرا برای بازگشت دوباره به این شهرستان ترغیب و تشویق کرد.

دیماز باقدردانی از زحمات سرهنگ سیاهپور ابرازامیدواری کرد فرمانده نیروی انتظامی استان در پیگیری و برطرف نمودن مشکلات نیروی انتظامی شهرستان نگاه ویژه ای داشته باشد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد اظهارداشت:امنیت مهمترین نیاز بشر است واگر امنیت نباشد زندگی کردن مشکل خواهدبود.

سردار مهدی انصاری در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی کهگیلویه گفت:امنیت و آرامش گوهری ناشناخته است و تا اتفاقی ناخوشایندی رخ ندهد قدرش رانمی دانیم.

انصاری لازمه توسعه و عدالت را امنیت دانست و خاطرنشان کرد:جایگاه شهرستان کهگیلویه ازنظر جمعیت در رتبه دوم برنامه های نیروی انتظامی است و باتوجه به تنوع طائفه ای و اختلافات رایج نیاز است که با ظرفیت و پتانسیل موجود و با همین مقدورات امنیت رافراهم نماییم.

فرمانده انتظامی استان افزود:مسئولیت در جمهوری اسلامی گذراست و همه انهایی که مسیول هستند باید نام نیکویی برخود به جای بگذارند.

وی بااشاره به شگردهای خاص افراد متخلف درانجام تخلفات یاد اوری کرد:نیروی انتظامی مقتدر همواره باید از خلاف کاران پیشی بگیرد.

سردارانصاری گفت:مهمترین راهبردنیروی انتظامی درتحقق منویات مقام معظم رهبری پیشگیری اجتماعی است که استان درکشورجایگاه سوم راداراست.

وی این موفقیت رادر۸ماهه گذشته موجب سربلندی مجموعه نیروی انتظامی و مردم استان بیان کرد.

انصاری مشارکت مردم در تحقق برنامه های نیروی انتظامی را موثر خواند و تاکیدکرد:باید به جای امر و نهی مردم به انهایاداوری کرد که انجام کارها ازجمله تیراندازی درمراسمات غم وشادی تنها مزاحمت برای خودشان و جامعه بوجود می آورد.

وی تاکید کرد:امنیت پایدار درسایه مشارکت مردم حاصل می شود ونیروی انتظامی بستر ان را فراهم می کند.

سردار مهدی انصاری شجاعت نیروی انتظامی وبرخوردقاطع با مرتکبین جرم را ضروری بیان کردوگفت: دیده می شود که برخی برای توجیح جرم به مسایل طایفه ای روی میاورند و حتی تهدید شخصی می کنند که ما هم با زبان خود پاسخ انهارامی دهیم.

فرمانده انتظامی استان بااشاره به مسئولیت ۱۰ ماهه سرهنگ سیاهپور در کهگیلویه نیزگفت:این فرمانده محجوب نیروی انتظامی به خواست خود و اصرار برای انتقال به یکی از استان ها پیشنهاد این تغییرراداد وماهم بنابر سابقه درخشان سرهنگ دیماز و شناخت کافی ایشان ازکهگیلویه مجددا این مسیولیت را واگذار نمودیم.

سردارانصاری از فرمانده جدید نیروی انتظامی کهگیلویه خواست تا باتعامل با دستگاه ها و ادارات مختلف و همچنین ظرفیت علماومعتمدین در تحقق برنامه های خویش تلاش کند.

درپایان از تلاش های سرهنگ سیاهپور قدردانی و سرهنگ جهان دیماز بعنوان فرمانده جدیدنیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه معرفی شد.

 

منبع: صدای جنوب

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :