پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

بعداز ایجاد حواشی اخیر نسبت به استاندار و حوزه استانداری علی نوری‌زاده با ارسال یادداشتی به این حواشی واکنش نشان داد.

اگر قبای استانداری پیش شماها گشاد و بزرگ به نظر می‌رسد نزد دکتر احمدی خیلی ریز و شاید به چشم هم نیاید، مشاور وزیر نفت و رئیس دانشگاه تربیت مدرس تهران را با استانداری کوچک‌ترین استان کشور مقایسه نکنید.

اگر دکتر احمدی خشمگین و قانونمند نباشد بعضی از برادران تملق‌گو استانداری را به قهوه خانه مشتی رجب تشکیل می‌دهند و عده ای دیگر از سیاسیون استانداری را پاتوق سرای خود می‌کنید.

در مدت خدمت دکتر احمدی بعد از گذشت سی سال از نظام مقدس جمهوری اسلامی شهرهای ابدانان و دهلران فاقد گاز بودند و با همت دکتر احمدی گازرسانی به شهرها و تمام روستاهای حومه با اجرای ۲۶۱۲ کیلومتر و بامبلغ صد و ده ملیارد تومان اعتبار و افزایش شمار مشترکان روستایی از ۲۳ هزار مشترک در سال نود دو به ۶۹ هزار رسانیده است وی در طول مدت خدمت ایشان پروزه بزرگ تونل کبیر کوه به طول پنج هزار و شیصد متر را شروع و نزدیک به شصت درصد آن را به انجام رسانید و این پروژه دهلران را از بن بست خارج می‌کند و مسیر اتبات و عالیات را نزدیک می‌کند و هزاران کار دیگر که در مدت خدمت ایشان پیگیری و به اتمام رسیدند.

اگر چه آقای فیلی از همشهریان دکتر احمدی می‌باشد ولی تا جایی که ما یاد داریم هر کس برای ارتقا همشهری و بستگان سعی می‌کند آن را در جاهای بزرگ‌تری منصوب کند نه اینکه از معاونت عمرانی استانداری استان مرکزی به معاونت استانداری کهگلویه که گوشه ای از استان مرکزی می‌باشد منصوب کند.

در تغییر استاندار هر استان تیم جدید یک امر طبیعی است.

اگر چه دکتر احمدی در تغیر مدیران تنها از معاونین و حوزه استانداری شروع کرد و نیروهای حامی دولت را منصوب کرد و مطمئنن در تغیر آن‌ها واکنش‌های وجود دارد که ان هم یک امر طبیعی در این استان است

جدیداً برادری به نام نصیری جهان آباد به حمایت از دکتر خادمی و بقول حمایت از مردم استان کهگلویه و بویراحمد واکنش‌های غیر اخلاقی به دکتر احمدی نشان داد که دور از شان مردان مهمان نواز و اخلاق مدار استان کهگلویه و بویراحمد هست که در تمام طول تاریخ مهمان خود را اینگونه خطاب نکردند.

به نظر می‌رسد جناب نصیری از زخم خورده‌های تیم مدیریتی گذشته بود که بنا دارد به بقولاً از روی طرفداری ولی با دشمنی خاموش نوک پیکان خود را طرف ایشان قرار دهد و از کهگلویه و بویراحمد به سوی لرستان حمله ور شود.

چرا که ما تا حالا هیچ گونه بی احترامی و یا بی اخلاقی از طرف دکتر احمدی نسبت به خادمی ندیده‌ایم و دوستمان با این مطلب هم در استان و هم در لرستان خادمی را مورد حمله قرار داد و فضا را برای ایشان مسموم کرد.

دکتر خادمی با انتصاب معاون و مدیرکل حوزه استاندار و مدیر کل میراث فرهنگی مورد حمله رسانه‌های لرستان شدند و اگر چه دکتر خادمی در انتصاب میراث فرهنگی نقشی نداشتند و از سازمان انتخاب شدند و در انتصاب معاون اقتصادی بنا به توان گودرز امیری که از فرزندان شایسته چهار محال می‌باشد و از نظر جغرافیایی و بافت فرهنگی به لرستان نزدیک است ایشان را انتصاب کردند ولی نگارنده سهواً یا عمداً به دنبال خنجر کشیدن از روی دوستی بود و مطمئن هستم دکتر خادمی اهمیت به این گونه خبرها نمی‌دهد.

در مطالب‌های که چند روز اخیر نشر دادم جایگاه‌های گذشته دکتر احمدی را مطرح کردم و نیازی به تکرار آن نیست اما باید مجدد عرض کنم اگر دکتر احمدی اهل رابطه بود از قافله انتخابات عقب نمی‌ماند اون هم با اختلاف اندک.

دکتر احمدی اگر همچنان روحیه ای داشتند، شاید هیچ گاه از مجلس بیرون نمیامدند آگه چه ایشان سمت و مسوولیت دولتی ندارند.

دکتر احمدی در نزدیک‌های انتخابات دراستانداری ایلام به حمایت از حوزه انتخابیه شاید بدترین برخورد را با استاندار وقت داشتند و نشان دادند مشکلات مردم را به جایگاه مجلس ترجیح دادند و حاضر نشدند بخاطر حمایت انتخابات از حق مردم بگذرند.

واگر دلسوز مردم نبودند و اهل رابطه بودند خیلی راحت با استاندار کنار میامدند و بخاطر صد عدد رأی ناچیز از قافله انتخابات عقب نمی‌ماندند ویا هم می‌توانستند مثل بعضی از نمایندگان به هر شیوه ای برای پیروزی خود دست نزدند.

بعضی‌ها وقتی به نتیجه رسیدند که دکتر احمدی اهل رابطه نیست و به آن‌ها باج نمی‌دهد دست به قلم شدند و شروع کردند به تخریب ایشان همانگونه که در روزهای گذشته در فضای استانداری دکتر مرادی را داماد احمدی می‌نامیدند فارغ از آن که دکتر احمدی تنها دو پسر دارد و مدتی ایشان را ازبستگان و همشهریان ایشان می‌نامند ولی هیچ گاه نپرسیدند که دکتر مرادی لرزبان و از فرزندان شایسته خوزستان است

دکتر مرادی در سازمان شهرداری‌های تهران استخدام بودند و هیچ گونه دوستی با هیچ یک از مدیران دفتر نمایندگان ندارد جوانی کارآمد و با هوش و بدور از هیچ گونه رابطه در سمت خود در حال خدمت صادقانه هست و مطمئنم اگر اهل معامله بود از طرف جناب نصیری اینگونه مورد حمله قرار نمی‌گرفت و شاید تجلیل هم می‌شد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :