پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در پی برگزاری انتخابات انجمن اسلامی دانشگاه آزاد یاسوج سید جواد تقوی با ارسال نامه ای از نماینده بویراحمد ودنا انتقاد کرد.

به گزارش“صبح خرد”، متن نامه ی دبیر انجمن اسلامی دانشگاه فرهنگیان استان بدین شکل است؛

بسمه تعالی
به نام علی و عدالت علی

در انتخابات انجمن اسلامی دانشگاه آزاد واحد یاسوج که در تاریخ۵ دی ماه ۹۶ برگزار شد شاهد برخی اعمال که به دور از اخلاقیات و عدالت بودیم که بر خود لازم دانستم مطالبی رو خطاب به نماینده ی محترم مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیان نمایم.
جناب آقای زارع با زبان قومیت گرایی لب به سخن نمیگشایم بلکه با زبان عامیانه و بدون تعصب به قومیتی خاص انتقاداتی را به شما که یکی از نمایندگاه مردم استان هستید وارد میدانم که بیان مینمایم.
جناب آقای زارع شما به عنوان نماینده ی مردم بویر احمد به جای اینکه الگویی باشید و از قومیت گرایی ها که باعث عقب ماندگی استان ما شده است جلوگیری کنید متاسفانه با حمایت ها و موضع گیری های خود در انتخابات انجمن اسلامی دانشگاه آزادواحد یاسوج حس قومیت گرایی خود را بر همگان آشکار کردید. جناب آقای زارع در انتخابات انجمن اسلامی دانشگاه آزاد دو ائتلاف ((صدای دانشجو)و ائتلا((سرو)) در رقابت بودند.
ائتلاف صدای دانشجو که سردسیری بودند و ائتلاف سرو که گرمسیری بودند. شما نه تنها سکوت نکردید بلکه از لیست ائتلاف صدای دانشجو که اتفاقا اکثریت هم طایفه ای شما بودند با واسطه گری دلقک حزب اعتدال که در شورای مرکزی سابق انجمن اسلامی دانشگاه نیز حضور داشت و همچنین دبیر تشکل فرهنگ و سیاست که تا دیروز با جناب دکتر هدایت خواه بر سر یک سفره مینشستند و نمک پرورده ی آقای هدایتخواه بودند و امروز دم از اصلاح طلبی میزنند حمایت خود را از لیست ائتلاف صدای دانشجو اعلام کردید .
جناب آقای زارع انتظار میرفت شما به جای حمایت از ائتلاف خاصی سکوت میکردید نه اینکه برخی آقایان را در دانشگاه آزاد و بیرون از دانشگاه آزاد وادار به انجام کارهای غیر عقلانی و دور از اخلاق کنید. چرا که با دو قطبی کردن استان خود شما در انتخابات ۹۸ ضرر خواهی کرد و این را به سمع مردم شریف و ولایت مدار گرمسیر که ساکن در حوزه شما هستند درانتخابات آتی خواهیم رساند که بحث قومیت گرایی سردسیری گرمسیری را فقط برای شما لحاظ کنند وان شا الله لحاظ خواهند کرد…
البته که این حمایت که دور از انصاف و منش سیاسی است. از شما انتظار میرفت چرا که شما فقط در حوزه ی اقتصاد میتوانید حرفی برای گفتن داشته باشید و نه در حوزه ی سیاست و فرهنگ چراکه این عمل شما هم غیر سیاسی بود و هم غیر فرهنگی….
در انتخابات که بنده به دعوت از برخی اعضای سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی حضور داشتم تا شاهد شور و اشتیاق دانشجویان در زمینه ی سیاسی باشم حقیقتا شاهد برخی نا عدالتی ها و اعمالی که دور از اخلاقیات بود بوده ام. ک واقعا جای بسی تاسف داشت و بسیار ناراحت کننده بود
و در آخر جناب آقای زارع انجام هر کاری و دست به هر عملی برای پست،مقام و قدرت سزاوار نیست چرا که همه ی ما در سرای آخرت جوابگوی عدل الهی خواهیم بود واین پست و مقام ها همه دنیوی و فانی هستند و اعمال ماست که بجا خواهند ماند
والسلام
سید جواد تقوی
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :