پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مدیر انقلابی بی‌تفاوت نیست و مدیری که همه چیز کنارش را آب می‌برد و در خواب است، قطعاً به کارآمدی نظام ضربه خواهند زد.

به گزارش“صبح خرد”، صبح امروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی، مجید محنایی معاون امور اقتصادی، حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت، فرمانداران و مدیران کل استان مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ساختمان دولت برگزار شد.

علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم، اظهار کرد: این جلسه به پاس نکوداشت خدمات برادر بزرگوارمان جناب آقای محمدی و معرفی یکی دیگر از برادرانمان در عرصه خدمت است.

وی در ادامه با اشاره به اعتراضات مردم این روزها در سطح کشور، بیان کرد: همواره در طول تاریخ با هوشمندی ملت ایران، و رهبری امام خمینی(ره) و درایت مقام معظم رهبری این نظام از گردنه‌های سخت عبور کرده است و این نظام، نظام سال ۵۷ نیست و اکنون جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از کشورهای تاثیرگذار و نافع در عرصه‌های بین‌المللی است.

وی افزود: نظام سلطه از توسعه و پیشرفت این کشور پریشان و به همین دلیل در حال توطئه چینی علیه ما است، لذا تلاش می‌کنند با تمام توان خود حرکت کشور ما را کند، کنند. اما ملت ما همیشه هوشیار و پای نظام خود ایستاده‌اند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمن ما این روزها شیطنت خود را افزون کرده است و پس از ناکامی‌های که در منطقه داشته است، الان به صراحت اعلام کردند که باید بحران را به داخل کشور ایران هدایت کنیم. اما اینها غافل هستند که این ملت ایستاده‌اند و به فضل خدواند آرمان‌های این نظام را به جلو ببرند. اما باید هوشیار باشیم.

احمدی گفت: دشمن با برنامه‌ریزی پارادایمی را روانه کشور کرده‌اند به خیال خودشان بتوانند جلوی حرکت رو به جلو این نظام را بگیرند، اما متاسفانه برخی دوستان هم سکوت کرده‌اند. و ما باید دقت کنیم که این دسیسه به نتیجه نرسد.

وی افزود: برخی از جوانان ما به دلیل مشکلات اقتصادی اعتراضاتی دارند و این اعتراضات از نوع معیشت است، اما دشمنان ما تلاش می‌کنند که به این اعتراضات رنگ و بوی سیاست بدهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: این کشور ۳۱ استان دارد و ما باید به خودمان بیایم و البته دشمن هم به دنبال این است که روی ناکارآمدی نظام کارهایی انجام دهد.

وی در ادامه افزود: یکی از مصادیق که می‌تواند نظام ما را ناکارآمد نشان دهد، این است که ما حاضر نیستیم برای نظام هزینه کنیم. کسی که مدیر نظام اسلامی است باید از جان، ابرو و مالش هزینه کند و کسی که این را نمی‎کند با پارادایم دشمن که همان بحث ناکارآمدی نظام است، هماهنگ شده است.

احمدی گفت: دومین موضوعی که به کارآمدی نظام ضربه می‌زند، این است که ما دچار روزمرگی شویم، برای بعضی‌ها سخت است که بین مردم حاضر شوند، برای بعضی سخت است که از آنها برنامه بخواهیم.

وی افزود: یک مدیر باید همانند سرباز پوتین به پا اماده خدمت به مردم باشد.

استاندار گفت: حتماً ماها دچار روزمرگی شده‌ایم، جاهایی که دوست نداریم، پاسخگو باشیم و جاهایی که دوست نداریم، دیرتر بخوابیم و مدیری که با خودش نگوید امروز چه کار کردیم و فردا چه کار می‌خواهم بکنم، این قطعاً به کارآمدی نظام ضربه خواهد زد.

احمدی بی‌تفاوتی مدیران را یکی دیگر از مقولاتی دانست که به کارآمدی نظام ضربه خواهد زد و گفت: مدیر انقلابی بی‌تفاوت نیست و مدیری که همه چیز کنارش را آب می‌برد و در خواب است، قطعاً به کارآمدی نظام ضربه خواهند زد.

وی تاکید کرد: اگر مدیری هزینه نکند، بی‌تفاوت باشد و دچار روزمرگی باشد قطعاً با پارادایم دشمن همراه شده‌اند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از جوانان استان نیز تشکر کرد و گفت: جوانان این استان نیز بدون هیچ گونه مشکلی و ناآرامی و در آرامش اعتراض کردند و این گوش‌زدی به ما مسوولان است که باید پای کار باشیم.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :