پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

نماینده کهگیلویه بزرگ : لنده بعنوان شهرستان پایلوت رفع محرومیت توسط بنیاد مستضعفان کشور در نظر گرفته خواهد شد .

به گزارش“صبح خرد”، عدل هاشمی پور گفت ؛ خدمتگزار محرومان و رئیس بنیاد مستضعفان کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان لنده می آید .

هاشمی پور افزود:مقرر شده که دو شهرستان در کشور بعنوان شهرستان های پایلوت رفع محرومیت از سوی این بنیاد انتخاب شود که خوشبختانه با تلاش و رایزنی های انجام شده و مساعدت صورت گرفته از سوی دکتر سعیدی کیا یکی از این دو‌ شهرستان در کشور شهرستان لنده از استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود .

رییس کمیته گاز و پتروشیمی مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت ؛از قبول زحمت سفر رئیس بنیاد مستضعفان کشور به لنده بسیار سپاسگزارم و امیدوارم این سفر منشا خیر و ‌برکت برای رفع مشکلات شهرستان لنده باشد .

سردار هاشمی خاطرنشان کرد:این بنیاد در راستای تاکیدات همیشگی مقام عظمای ولایت مبنی بر حضور در مناطق محروم و رفع مشکلات خدمتگزاری می نماید و این طرح جدید که لنده بعنوان پایلوت آن انتخاب شده نیز در همبن راستا است .

هاشمی با تجلیل از محبت ها و بذل عنایات مقام معظم رهبری به مناطق محروم و دستور ویژه به بنیاد ها برای حضور در این مناطق ابراز امیدواری کرد؛
مسولان استانی و‌شهرستانی از فرصت سفر رئیس ارزشی و ولایتمدار بنیاد مستضعفان حداکثر بهره برداری را برای مردم داشته باشند .
این سفر و این اقدام بزرگ در محرومیت زدایی امروز چهارشنبه ۹۶/۱۰/۲۷ انجام می گیرد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :