پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

نشست خبری  فرماندار کهگیلویه  با  اصحاب رسانه  در فرمانداری  دهدشت  برگزار شد.

به گزارش“صبح خرد”، فرماندار کهگیلویه ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار کرد:دهه فجر فرصت مناسبی است تا دستاوردهای نظام را به جوانان و مردم معرفی کنیم .

علی پوزش با بیان اینکه:تعداد۳۳ پروژه  قابل افتتاح عمرانی با اعتبار ۱۵میلیارد وسیصد و شصت میلیون تومان برای دهه فجر در دستور کار داریم تصریح کرد:از جمله این پروژه ها ی قابل افتتاح می توان به پروژه گاز رسانی به دیشموک و قلعه رئیسی،مدرسه ۳کلاسه دوریزگان که توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شده است،ساختمان اداری دانشگاه پیام نور وهمچنین پارک اسکان  اشاره کرد.

پوزش عنوان کرد:تعداد۴ پروژه با اعتبار۱ میلیارد و پانصد میلیون تومان نیز در دهه فجر کنگ زنی خواهد شد.

وی ادامه داد: احداث گاوداری هزار راسی در طولیان و همچنین اولین  و تنهاترین طرح صنعتی شترمرغ در روستای بی بی زلیخایی را نیز می توان از تعدا ۵ پروژه قابل افتتاح اقتصادی با اعتبار ۲۴ میلیارد تومان در دهه فجر مطرح کرد.

پوزش در پایان از کلنگ زنی نیروگاه نیروگاه سیکل ترکیبی با ظرفیت ۵۰۰مگاواتی در منطقه پادوک خبر داد و گفت : این پروژه با اعتباری نزدیک به ۳۲۵میلیون یورو مصوب سفر مرداد ماه ریاست جمهوری به استان می باشد.

پوزش افزود : این نیروگاه یکی از بزرگترین پروژه های تاریخی کهگیلویه می باشد که در مرحله ساخت بیش از ۵۰۰نفر اشتغال مسقیم ایجاد می کند و در مرحله تولید حدود ۱۲۰نفر در آن مشغول به فعالیت می شوند.

فرماندار کهگیلویه با قدردانی از زحمات عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه بزرگ گفت : این پروژه بزرگ تحولی شگرف در شهرستان ایجاد می کند که نماینده فغلی کهگیلویه واستانداران فعلی وسابق استان در به نتیجه رسیدن آن نقش مهمی به عهده داشته ودارند.

نماینده ارشد دولت در شهرستان با انتقاد از برخی تعارضات اجتماعی در شهرستان گفت : انتظار می رود مردم در اجرا و کلنگ زنی پروژه ها نقش مهمتری داشته باشند و با مدیران همکاری بیشتری داشته باشند.

 

 پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :