پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها وزارت فرهنگ و ارشاد نسبت به شایعه تغییر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد واکنش داد و گفت: آقای دهبانی‌پور از مدیران خوب ما است و فعلاً بنای برای تغییر ایشان نداریم

به گزارش“صبح خرد”، معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها وزارت فرهنگ و ارشاد نسبت به شایعه تغییر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد واکنش داد و گفت: آقای دهبانی‌پور از مدیران خوب ما است و فعلاً بنای برای تغییر ایشان نداریم، به غیر از اینکه خودش بخواهد، جای مناسب‌تری و در استان بزرگتری خدمت کند، که قطعاً از ایشان استفاده خواهیم کرد، در غیر این صورت در استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد ماند.

سید هادی حسینی افزود: نماینده محترم ولی فقیه و اهالی حوزه فرهنگ و هنر و همه کسانی که ما دیدیم، از آقای دهبانی‌‍‌پور رضایت دارند.

وی ادامه داد: شایعاتی شنیدم که کسانی می‌خواهند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد شوند، آنهایی که به این شایعات دامن می‌زننند، این «پنبه را از گوش‌شان» در بیاورند که ما از فضای بیرون فرهنگ و ارشاد اسلامی آدم داخل فرهنگ و ارشاد نمی‌آوریم.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌ها وزارت فرهنگ و ارشاد با بیان اینکه همه افراد برای ما قابل احترام هستند، تصریح کرد: آدم‌هایی را که من شنیدم برای مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد نام برده می‌شود، در حد و اندازه این مسوولیت نیستند.

وی تاکید کرد: ما نمی‌خواهیم کارهای این اداره‌کل سست شود.

اخیرا شایعاتی خود ساخته در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی رواج یافته که با اظهارات معاون وزیر عملا بی اساس بودن آنها اثبات شد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :