پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

شهردار دهدشت گفت : شهرداری دهدشت حامی  ورزش خواهد بود.

به گزارش“صبح خرد”، اسفندیار برخه شهردار دهدشت در حاشیه مسابقات فوتسال جام ادارات کهگیلویه بزرگ در گفت وگویی با خبرنگار ما گفت : از روزی که به شهرداری دهدشت آمدیم و با مشورت رئیس ورزش وجوانان شهرستان اقدامات خوبی برای ورزش انجام گرفته است.

برخه افزود : برگزاری مسابقات بین ادارات علاوه بر ایجاد آمادگی بدنی وسلامت جسم باعث ایجاد نشاط و شادی در همکاران اداری می شود که این خود سبب افزایش راندمان و بهبود کارایی در محیط کار می شود.

شهردار دهدشت نشاط اجتماعی را امر مهمی دانست و گفت : شهرداری دهدشت در جهت ایجاد نشاط اجتماعی هر اقدامی که لازم باشد را انجام خواهد داد و توجه به مقوله ورزش خصوصا در بعد ورزش همگانی می تواند به این موضوع کمک شایانی کند.

وی بر لزوم حمایت شهرداری از ورزش قهرمانی نیز تاکید کرد و گفت : قصد داریم در سال ۹۷ وانشالله در صورت راه یابی تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت به لیگ برتز هندبال مقدمات زیر پوشش قرار دادن این تیم تحت عنوان تیم هندبال فرازبام شهرداری دهدشت انجام داده تا بتوانیم در این مسیر به ورزش وجوانان شهرمان کمک کرده باشیم.

شهردار دهدشت در پایان اینت گفتگو حمایت از ورزش بانوان و ورزش خانواده ها را امری ضروری دانست و گفت : در صورت تحقق شرایط و بهبود شرایط مالی حمایت های خوبی در این زمینه نیز خواهیم داشت.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :