پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مسابقات فوتسال جام ادارات گرامیداشت دهه فجر در شهرستان کهگیلویه با قهرمانی تیم دبیرستان شهیدرجایی دهدشت پایان یافت.

به گزارش“صبح خرد”، در این مسابقات که در سالن ورزشی شهید باهنر دهدشت و با حضورمدیرکل ورزش وجوانان، فرماندارو مسئولین شهرستانی برگزار شد، در دیدار نهایی تیم دبیرستان شهیدرجایی دهدشت موفق شد با نتیجه سه بر دو تیم آموزش وپرورش بهمئی را شکست داده و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.
رئیس هیئت همگانی شهرستان کهگیلویه در حاشیه برگزاری دیدار نهایی این مسابقات در گفت و گو با خبرنگارعصرزاگرس اظهار کرد: مسابقات فوتسال جام ادارات شهرستان کهگیلویه به مناسبت دهه فجر با حضور ۱۹ تیم از ادارات سطح شهرستان برگزار شد.


بردیان کرامتی ادامه داد: این مسابقات به مدت سه هفته و به صورت گروهی و حذفی هر شب از ساعت ۱۹:۴۵ با انجام ۳ بازی پیگیری شد.
وی با تقدیر و تشکر از مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان وشهرستان و فرماندارکهگیلویه افزود: با حمایت ها و پشتیبانی مسئولین استانی و شهرستانی امسال توانستیم دردهه فجر چندین مسابقه ورزشی را در رشته های مختلف برگزار کنیم.

کرامتی درپایان ضمن دعوت ازورزشکاران برای همایش پیاده روی در دهدشت ازهمراهی وهمکاری همکاران وکمیته برگزاری،تیم داوری،کمیته انضباطی وورزش دوستان به صورت ویژه تقدیروتشکرنمود.

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :