پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مدرسه خیری ابتدایی روستای دوریگان دهدشت افتتاح شد.

به گزارش“صبح خرد”،با حضور مدیر کل آموزش وپرورش دهدشت مدرسه ابتدایی سه کلاسه خیری روستای دوریزگان دهدشت افتتاح شد.

هادی زارع پور مدیر کل آموزش وپرورش استان در آئین افتتاح این مدرسه گفت : این مدرسه با اعتبار ۳۸۵میلیون تومانی از محل اعتبارات بنیاد علوی و اعتبارات ملی(تخریب وبازسازی) توسط اداره کل نوسازی مدارس ساخته شد.

زارع پور در ادامه افزود : در چهارسال گذشته دولت ۱۶۷مدرسه، ۷۹مدرسه پیش ساخته و حدود ۲۳سالن ورزشی،۲۳نمازخانه و۲کانون تربیت در استان با همکاری سازمان نوسازی مدارس ساخته و تحویل آموزش وپرورش استان داده شد .

مدیرکل آموزش وپرورش استان افزود : در سال ۹۶حدود ۶۶ پروژه در دست احداث است که ۳۳پروژه با اعتبارات دولتی و ۳۳۳۳پروژه با اعتبارات خیرین احداث می شود.

زارع پور گفت : ۲۴کانکس جز تهدادت سال ۹۶ می باشد که الحمدالله ۱۸عدد تحویل شد .

مدیر کل آموزش وپرورش در پایان گفت : نماینده کهگیلویه حدود ۶ونیم میلیارد تومان در حوزه انتخابیه خود در بحث ساخت وساز مدارس با پیگیری های خود تامین اعتبار کرده که جای تقدیر دارد و حقیقتا در بحث ساخت وساز جهش خوبی در استان داشتیم که از همه کسانی که در این انقلاب ساخت وساز به یاری آموزش وپرورش آمدند صمیمانه تشکر میکنم.

سالن ورزشی چند منظوره سوق به بهره برداری رسید.

به گزارش”روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت”، با حضور مدیر کل آموزش وپرورش استان،نماینده کهگیلویه بزرگ،فرماندار کهگیلویه,امام جمعه وبخشدار سوق ،مدیر آموزش وپرورش و شهردار دهدشت سالن چند منظوره دانش آموزان شهر سوق به بهره برداری رسید.

هادی زارع پور در حاشیه افتتاح این پروژه ورزشی گفت :پروژه ورزشی سالن چند منظوره دانش آموزان شهر سوق با زیربنای ۷۵۰متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۶۰۰میلیون تومان از محل اعتبارات استانی احداث شده است.

زارع پور افزود : این پروژه توسط اداره کل نوسازی مدارس استان احداث شده و در سی ونهمین بار انقلاب به دانش آموزان شهر سوق هدیه شد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :