پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

نماینده کهگیلویه بزرگ به یادداشت “صبح خرد” واکنش نشان داد.

به گزارش“صبح خرد”، عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه بزرگ در گفت وشنودی اختصاصی با” صبح خرد” گفت : حدود یکسال پیش نامه رسمی به سرلشکر باقری جهت استقرار واحد آموزشی پادگان ارتش در استان کهگیلویه وبویراحمد به شکل رسمی نوشتم که قرار شد با نظر مساعد ایشان این مهم انجام شود.

نماینده کهگیلویه بزرگ افزود: حدودا یکسال پیش بود که پیشنهاد اسقرار پادگان ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان داده شد.هاشمی پور ادامه داد ؛ زمانی که امیر پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در سفری که به کهگیلویه بزرگ داشت قول مساعد داده شد که انجام این اقدام ارزشمند تسریع پیدا کند که با توجه به جابه جایی ایشان عملا پیگیری این موضوع از طریق وی به نامه نگاری مجدد به سرلشکر بافری تغییر یافت.

هاشمی پور در پایان این پیشنهاد را مفید دانست و گفت : یقینا با همه ی توان واستفاده از همه ی پتانسیل ها با همکاری مجمع نمایندگان استان سعی می کنیم واحد پادگانی ارتش در استان مستقر شود.

گفتنی است پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد” با توجه به شرایط خاص استان کهگیلویه وبویراحمد و نقش موثر و مفید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حادثه سقوط هواپیمای ART با نگارش یادداشتی اینجا بخوانید (( http://jamanews.ir/53669)) پیشنهاد استقرار واحد پادگانی ارتش در استان را داده بود.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :