پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در هفته های اخیر شاهد تولید و اشتراک کلیپی در مورد عملکرد مدیر کل آموزش وپرورش استان در شبکه هاتی اجتماعی بودیم.بعد اشتراک این کلیپ و واکنش هادی زارع پور و حمایت همه جانبه مجموعه آموزش وپرورش استان از وی، مدیر آموزش وپرورش دهدشت با انتشار یادداشتی به دفاع ازعملکرد مدیر کل آموزش وپرورش استان پرداخت.

به گزارش“صبح خرد”، متن یادداشت سید لطف الله فروزان چنین است ؛

                                            ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست………….عرض خود می بری و زحمت ما میداری

مدیر کل فاضل و خلاق محور آموزش وپرورش استان با نگاهی عالمانه همواره تمامی تلاش خود را برای حفظ شان وجایگاه و ارتقا منزلت جامعه فرهنگیان ودانش آموزان به کار برده است.

آرامشی که طی سالیان اخیر در آموزش وپرورش استان حکمفرما شد مرهون تلاش،خلاقیت و منش اخلاقی مدیر کل توانمند استان است.در هر جامعه ای آموزش وپرورش موتور محرکه واز ارکان اساسی توسعه و پیشرفت است و قطعا توسعه همه جانبه هر جامعه ای وابسته به آموزش وپرورش و متولیاتن آن است و آموزش وپرورش محور شکوفایی و موفقیت در هر جامعه است.

اداره ی کل آموزش وپرورش استان طی چهار سال گذشته در عرصه های مختلف اعم از آموزشی ،پرورشی ورزشی ومدیریتی به توفیقات مهمی دست یافته است که باید اذعان کرد ؛ همه ی این موفقیت ها حاصل مدیریت مدیرکل اخلاق مدار ،پرتلاش و برنامه محور استان و پشتکار جامعه فرهنگیان و دانش آموزان مستعد استان است.

متاسفانه اخیرا در فضای مجازی عده ای معلوم الحال و مغرض با نا آگاهی سعی کردند با طراحی سنایوری ای مبتدیانه و غیر حرفه ای و مهمتر از آن  غیر اخلاقی ،تلاش های صادقانه و مدبرانه مدیر کل آموزش و پروزش استان را زیر سوال ببرند و در پی مخدوش کردن ساحت ارزشمند دستگاه آموزش وپرورش استان و جامعه فرهنگیان در فضای مجازی باشند که صد البته و از آنجایی که حفظ  آبروی مومن و مسلمان دست خدای بزرگ است هرگز وابدا به نیات سو خود نخواهند رسید و نخواهند توانست ذره ای در عزم و اراده ی مجموعه آموزش و پرورش استان با مدیریت مدیر کل فهیم آن خللی بوجود آورند.

ویژگی های اخلاقی مدیر کل آموزش وپرورش استان زبانزده عام وخاص است و جامعه فرهنگیان استان هرگز اجازه نخواهند داد عده ای مغرض چهره عالمانه مدیر کل محترم را خدشه دار کنند و از آب گل آلود ماهی طمع خود را صید کنند .

بدیهی است پیگیری قانونی عوامل تولید و اشتراک این کلیپ غیر اخلاقی از مجاری ذیربط تا حصول نتیجه مطلوب خواست و انتظار همه ی فرهنگیان استان است که قطعا دنبال خواهد شد.در پایان امیدوارم همه ما برای حفظ شان و منزلت فرهنگیان و معلمان همواره کوشا باشیم و اجازه ندهیم ساحت اخلاق و منش انسانی با ایجاد چنینت حواشی نابخردانه ای خدشه دار شود.

 

سید لطف الله فروزان مدیر آموزش وپرورش دهدشت 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :