پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

غلام محمد زارعی ؛ نماینده ای که به رسانه ها پاسخگو نیست!

نماینده بویراحمد و دنا دیریست که با سکوت ابهام انگیز خود نقل محافل ومجالس شده است.

سکوت زارعی  در ؛ واگذاری سد تنگ سرخ ،  تغییر نام استان ، جذب ۱۰۰% نیروی بویراحمدی برای بیمارستان شهید جلیل یاسوج ، سقوط هواپیمای ATR ،  احداث پتروشیمی سقاوه ،  در  جریان استیضاح تاریخی   وزرای کار وراه  و این بار سکوت در واگذاری ۷۵ هکتار از اراضی ملی به یک افرادی خاص……………………
نماینده ای  که بعد از رسانه ای شدن  نامه ی انتقالی اش به وزارت نفت دو سند کاری مهم را برای این وزارت خانه متمول به انجام رسانده ؛ یکی پتروشیمی سقاوه و دیگری واگذاری قسمتی از پارک جنگلی یاسوج به شرکت نفت!
احمدی استاندار کهگیلویه وبویر احمد  اخیرا اعلام کرده اند در جریان  واگذاری پارک جنگلی یاسوج به وزارت نفت  ۲۰۰ نفر به کار گرفته می شوند!
اما جناب استاندار آیا  برای شهری که نزدیک به ۲۰۰هزار نفر جمعیت دارد آیا این تناسب  کمی نامتناسب نیست؟!
۷۵ هکتار از جنگلی که حق همه ی مردم است واگذار کنید به یک ارگان خاص که حدود یک هزارم جمعیت شهر را برای کارگری و رانندگی و سرآشپزی ببرند؟! بارها در رسانه ها فریاد زدیم در  که نگذارید حق مردم پایمال شود اما استاندار   که  بعد از اتمام دوره ی مدیریت در ساختمان  استانداری  به زادگاهش برمی گردد انتظاری جز این نیست که  با برنامه های نمایندگان همراهی کند !
در عجبم که نماینده ی بویراحمد ودنا  چرا به سکوت پرابهام و معنادار خود  ادامه می دهد؟! گرچه سیاست سکوت حاج زارع تاکنون راهبرد خوبی جهت پیشبرد برنامه هایش بوده! و بدان چه می خواست  رسیده ویا احیانا خواهد رسید ……
نکته عجیب اینکه گویا اعضای شورای شهر یاسوج  نیز در این جلسه با موافقت خود راضی به واگذاری اراضی ملی استان  شده اند.

آقایان محترم آیا آنه مه شعار انتخاباتی تدر کارزار گرم انتخابات  به همین واگذاری ها ختم شده؟!
برادران و مدیران ؛  اگر برنامه ای جهت مدیریت پارک طبیعی  ندارید دلیلی ندارد چون ناصرالدین شاه دست به بذل و بخشش اراضی ملی بزنید!

امیدوارم کتاب تاریخ کهگیلویه و بویراحمد اگر روزی چاپ شد جلوی فرزندان و آیندگانمان چون ناصرالدین شاه سرافکنده نباشیم!

((اعظم کاظمی))

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :