پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

 رضا عدالتمند مشاور جوانان فرماندار کهگیلویه به مناسبت روز جوان یادداشتی نوشت .

به گزارش“صبح خرد”، متن پیام عدالتمند چنین است ؛

بهار عمر، جوانى است مغتنم دارش

كه اين بهار ز پى، محنت خزان دارد

همه انسانها دوره ای از زندگی خویش تجربه می‌کنند که آن را به بهار عمر تعبیر می‌کنند روزهایی که به سرعت می گذرند و تکرار نخواهند شد.
چه نیکوست که ثانیه های آن را غنیمت شمرده و گام ها در راه سعادت دنیا و آخرت برداشته شود.

پيامبر گرامي اسلام (ص)در اهميت بهار عمر انسان مي فرمايد:
درهرشب منادي ازطرف خداوند نداسر مي دهد که اي جوانان ارزش عمر خودرابدانيد ودرجواني براي سعادت ورستگاري خود تلاش وکوشش کنيد. انّ لِلّهِ مَلَکاٌينزِلُ في کَلِّ لَيلَةٍفَيناديي يااَبناءَالعِشرين جِدُّواواِجتَهدو…
فرشته الهي هرشب به جوانان بيست ساله ندا ميدهد که کوشش وتلاش کنيد.

با امید به اینکه جوانان امروز دیارم دارای ویژگی های یک جوان موفق از جمله ارتباط با معبود ، اراده قوی، استواری درمقابل کج روی ها و اصلاح جامعه بدور از نگرش منفعت طلبی و نگاه قومیت گرایی، صبر و حوصله و شکیبایی در مقابل سختی های زندگی باشند…..

۱۱ شعبان روز میلاد گل باغ حسین و اقیانوس عطوفت و فداکاری حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان را به همه جوانان و نوجوانان این مرز و بوم خاصه جوانان شهرستان کهگیلویه تبریک و تهنیت عرض نموده و از دادار آسمان ها خواهان بهترین ها برای این عزیزان هستم .

رضا عدالتمند
مشاور فرماندار شهرستان کهگیلویه
در امور جوانان
۹۷/۲/۸

———————————————————————————————————————————————————————————–

مجتبی محمدی ،مشاور فرماندار لنده در امور جوانان در پیامی میلاد حضرت علی اکبر(ع)و  روز جوان را به جوانان هم استانی و لنده ایی تبریک و شادباش عرض کرد.

متن پیام تبریک به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت علی اکبر(ع) به عنوان یک جوان آگاه ، ولایت مدار ، الگویی شایسته برای جوانان ایران اسلامی است  و همین جوانان با الگوی گرفتن از حضرت علی اکبر (ع) در هشت سال دفاع مقدس آگاهانه در مقابل ظلم و استبداد ایستادگی کردند و به یمن برکت حضور همین جوانان بود که هیچ گزندی به ایران و انقلاب اسلامی نرسید و امروزه با تکیه بر همین جوانان شاهد رشد و بالندگی ایران هستیم . امروز با شناختن نیاز ها و دادن امکانات مناسب به نسل جوان و مبارزه هدف دار و با تبیین شخصیت حضرت علی اکبر (ع) برای نسل جوان می توان به فرمایش مقام معظم رهبری که سال ۹۷ به نام *حمایت از کالای ایرانی* نامگذاری شد لبیک گفت و در راستای شعار سال از مسولین شهرستانی، استانی و دولتمردان تدبیر و امید تقاضا میکنم که زمینه کار، تولید و اشتغال در شهرستان لنده فراهم کنند که جوانان این شهرستان در کنار دیگر جوانان کشور برای تولید کالای ایرانی گامی بردارند. که جوانی فرصتی است که برخلاف بسیاری از فرصت های دیگر،تنها یک بار در اختیار همه قرار می گیرد و چون به انجام خویش برسد هرگز امکان تکرار نخواهد داشت،پس فرصت جوانی طلایی ترین فرصت ها و ناب ترین موهبت ها است.
اینجانب این روز فرخنده روز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع)و روز جوان را به تمامی جوانان و آینده سازان ایران اسلامی، جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه جوانان شهرستان لنده تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است جوانان و نوجوانان لنده با عزمی ملی و راسخ در سال جدید ، روحیه‌ای سرشار از امید و تلاش و همت والایشان در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید قدم بردارند.

مجتبی محمدی مشاور فرماندار لنده در امور جوانان

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :