پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه روابط عمومی ادارات استان با کمبود امکانات و تجهیزات لازم روبه‌رو هستند، گفت: مدیران با نگاه ویژه برای برطرف کردن مشکلات تلاش کنند.

به گزارش“صبح خرد”وبه نقل از تسنیم سید محمد تقوی در نشست شورای روابط عمومی‌های کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های برای فعال شدن روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات رسان استان در سال ۹۷ صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: متاسفانه اغلب روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات رسان در استان کهگیلویه و بویراحمد با کمبود امکانات لازم برخوردار هستند که می‌طلبد مدیران توجهی ویژه‌ای به موضوع داشته باشند.

کارشناس روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، نبود نیروهای متخصص در واحدهای روابط عمومی را یکی از معضلات کنونی این واحدها در استان عنوان کرد و گفت: اغلب سایت‌های خبری دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات رسان استان هم اکنون یا غیرفعال یا نیمه فعال بوده که مدیران بایستی توجه خاصی به این حوزه‌ها داشته باشند.

ضرغام علی‌ بازی معرفی و آموزش رابطان خبری دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات رسان در ادارات نواحی استان کهگیلویه و بویراحمد را ضروری خواند و خاطرنشان کرد: البته رابطان خبر شرکت توزیع نیروی برق استان تشکیل و دوره‌های لازم را هم فرا گرفته‌اند.

وی با تقدیر از همراهی راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با واحد روابط عمومی این شرکت، افزود: این همراهی‌ها سبب فعال بودن مستمر واحد روابط عمومی شده است.

مدیر روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد نیز با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی برای ارتباط بیشتر روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها بایستی اعتبارات ویژه تخصیص داده شود، گفت: حمایت از رسانه‌ها باید مهمترین اولویت روابط عمومی‌ها و مدیران باهدف تبیین تلاش‌ها باشد.

مصیب حیدری با بیان اینکه برای تبیین گفتمان و تلاش‌های نظام بایستی امکانات روز مانتد اینترنت مناسب و امکانات لازم در اختیار روابط عمومی‌ها قرار گیرد، ادامه داد: نیروی شاغل در روابط عمومی باید از اعضای شورای ارزشیابی و مشاور مدیرکل در ادارات باشد.

ابوالقاسم یگانگی کارشناس روابط عمومی بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، وجود کارگروه‌های مختلف برای ارتباط مستمر روابط عمومی‌ها با دستگاه‌های اجرایی را ضروری خواند و گفت: فعال بودن خود کارگروه‌ها می‌تواند بسیاری از دغدغه‌های روابط عمومی‌ها را حل کند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :