پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

جمعی از جوانان اصلاح طلب کهگیلویه در یادداشتی خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن حمایت از برنامه های وی در توسعه استان خواستار توجه وی به دغدغه جوانان در خصوص انتخاب نماینده دولت درشهرستان کهگیلویه هستند که عینا منتشر می گردد:

به نام خداوند بخشنده و مهربان

استاندار محترم کهگیلویه و بویراحمد جناب آقای دکتر احمدی سلام و خسته نباشید خدمت شما.
این نگاره از طرف جمعی از جوانان اصلاحطلب شهرستان کهگیلویه برای حضرتعالی ارسال می شود، امیدواریم که مورد توجه شما و دوستانتان در استانداری کهگیلویه و بویراحمد قرار بگیرد.
تلاش شبانه روزی شما در مسیر خدمت به مردم محروم استان کهگیلویه و بویراحمد گویای شناخت عمیق حضرتعالی از وضعیت سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی این استان است.

به خوبی میدانید در نقطه به نقطه این استان چه خبر است و تاریخ پر از فراز و نشیب این سرزمین مقاوم را مطالعه کرده اید.

و به خوبی میدانید کهگیلویه، این کهن شهرستان نخبه پرور به دلایل فراوانی از جمله مدیریت برخی مسئولین ناشایست تاکنون به حق واقعی خود نرسیده است. شهرستانی که جوانان آن منتظر پرتو امید دولت آقای روحانی و بزرگمردانی چون شما است، کهگیلویه امروزه بیش از هر چیز به فرزندان خویش نیاز دارد تا زخم های چندین ساله اش را ترمیم نماید.

چهره این کهن شهرستان برای رهایی از گرد و خاک هایی که در این مدت توسط افراد ناشایست آلوده گردیده است نیازمند فرزندی از جنس اصلاحات است، فرزندی که بتواند جوانان خالص و فعال اصلاحطلب را از عمق وجود درک کند، فرزندی که از مدیران نخبه، دانشگاهی، با تجربه، محبوب، متواضع، جوانگرا و اخلاقمدار شهرستان باشد.

لذا،امید  است شما بزرگوار خستگی ناپذیر برای توسعه این شهرستان آنچنان تلاش کنید که برای توسعه سرزمین مادری خود تلاش نموده اید.

خبرهای غیر رسمی و تایید نشده ای در خصوص انتخاب نماینده دولت در این شهرستان به گوش میرسد که نگرانی فعال ترین قشر سیاسی کهگیلویه یعنی جوانان اصلاحطلب را به دنبال داشته است که امیدواریم چنین خبرهایی هیچگاه تایید نشوند.

امروزه نگاه مردم و در راس آنها جوانان این شهرستان به قلم و تصمیم شماست، امید است با انتخاب مدیران مورد قبول مردم این شهرستان گام اول توسعه سیاسی،فرهنگی را بردارید.

حمایت جوانان اصلاحطلب و حامیان دولت تدبیر و امید از شما همچنان با قدرت پایدار است و با توجه شما به خواست آنها که انتخاب مدیرانی از جنس جوانان است تجدید خواهد شد.

منتظر تصمیم سرنوشت ساز شما در تغییر مثبت آینده سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کهگیلویه هستیم و به این تصمیم شما امیدواریم.

جمعی از جوانان اصلاحطلب کهگیلویه

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :