پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

جلسه ی شورای انجمن و اولیا و مربیان استان در دهدشت برگزار شد.

به گزارش”صبح خرد و به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت”، جلسه ی انجمن و اولیا استان با حضور مدیر کل آموزش وپرورش استان در دهدشت برگزار شد.

هادی زارع پور در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه هفته معلم را به همه ی فرهنگیان تبریک گفت و گفت : از حضور همه ی اعضای انجمن و اولیا در این جلسه تشکر می کنم.

زارع پور افزود : الحمدالله در دولت یازدهم و دوازدهم موضوع نشاط و شاداب سازی مدارس استان به جد پیگیری شد که نتایج بسیار خوبی داشته و استان ما در این زمینه یکی از بهنترین هاست.

مدیر کل آموزش وپرورش استان ادامه داد : به تجربه ثابت شده و مطالعات نیز نشان می دهد نشاط و شادابی دانش آموزان در بهبود روند یادگیری نقش موثر ومفیدی دارد و لازم است این موضوع در جلسات انجمن واولیا مهم شمرده شود.

زارع پور گفت : تقویت مدارس هیات امنایی با در نظر گرفتن قانون و در چهارچوب قانون و اساسنامه راهکاری خوبی است که در شرایط فعلی که با تنگاهای مواجه هستیم می تواند با توجه به عدم تخصیص اعتبار سرانه ی مدارس کمک بزرگی به مدارس باشد.

مدیرکل آموزش وپرورش در ادامه بر استفاده بهینه از ظرفیت های قانونی انجمن واولیا تاکید کرد و گفت : با توجه به اینکه در سال ۹۲تعداد ۲۹ مدرسه هیات امنایی داشتیم و در سال ۹۷حدود ۶۰مدرسه با توجه به در نظر گرفتن قانون و اساسنامه بر گسترش این مدارس تاکید شود.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :