پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد کهگیلویه وبویر احمد گفت : کمیته امداد استان در ایجاد اشتغال در  سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ رشد۱۶۳ درصدی داشت و  در سال ۹۶ تعداد ۳۸۰۷ طرح اشتغال با مبلغ ۶۳۲میلیارد ریال از طریق امداد امام(ره) در سطح استان اجرا گردید .

به گزارش“صبح خرد” ، حمید رضا رحیمی نیا معاونت اشتغال و خودکفائی کمیته امداد امام خمینی ره استان با اعلام این خبر افزود ؛  میزان رشد نسبت به سال گذشته که که مبلغ ۳۸۸ میلیارد بوده ۱۶۳ درصد و نسبت به تحقق برنامه ۱۲۴ درصد بوده است.
رحیمی نیا اضافه کرد؛ این طرحها در حوزه کشاورزی،دامداری،حمل و نقل،کار آفرینی،دانش بنیان،صنفی و صنعتی ،خدمات و مشاغل خانگی بوده است.
وی ادامه داد ؛ با توجه به فرایند اصولی اجرای طرح های اشتغال که از استعداد یابی شروع و با آموزشهای فنی و حرفه ای و در اختیار گذاشتن ابزار کار ادامه و سپس تا پنج سال نظارت و پشتیبانی میشوند از پویایی و درآمد زایی خوبی برخوردار هستند.
معاونت اشتغال و خودکفائی کمیته امداد امام خمینی ره استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد که پیش بینی میشود که به ازای هر طرح متوسط برای دو نفر ایجاد شغل میگردد..
رحیمی نیا در نهایت از همکاری خوب بانکهای عامل ،اعضا کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ،حوزه امور اقتصادی استاندار و شخص استاندار تشکر کردند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :