پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)
معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش  بویراحمد منصوب شد.
به  گزارش“صبح خرد” ، طی حکمی از سوی هادیزارع پور ، خانم آناهیتا مرادیان به سمت معاونت آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد منصوب شد.
در بخشی از این حکم آمده است :
خواهر ارجمند سرکار خانم آناهیتا مرادیان
با سلام و احترام در در اجرای بخشنامه شماره ۷۱۰/۱۲ مورخ ۹۰/۲/۳۱معاونت محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع و نظر به تعهد و شایستگی و تجربیات ارزنده حضرتعالی در آموزش و پرورش و با عنایت به مصوبه شماره ی ۶۱۴۲/۱۱۹۰ مورخ ۸۲/۱۱/۱۱ شورای عالی اداری و بنا به پیشنهاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویر احمد و تصویب کمیته انتصابات اداره کل به موجب این حکم با حفظ سمت دبیری به عنوان معاون آموزش ابتدایی شهرستان بویر احمد پست سازمانی شماره ۲۲-۱-۳۰۸ منصوب می‌شوید. شایسته است با توجه به اهمیت تعلیم و تربیت آینده سازان میهن اسلامی با برنامه‌ریزی اصولی و نظارت مستمر بر امور مربوط به حوزه مسئولیت تمام سعی و تلاش خود را صرف پیشبرد اهداف تعیین‌شده نمایید .برقراری روابط صمیمانه با تمام بخش ها و معاونین اداره کل وشهرستان ها و مناطق و جلب همکاری آنان برای استفاده بهینه از فرصت ها را باید همواره جزء وظایف اساسی خود بدانید.امید است در بکارگیری وصایای امام راحل عظیم الشان و رهنمودهای مقام معظم رهبری به منظور دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت در راستای سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.
هادی زارع پور
مدیر کل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد
 
خانم آناهیتا مرادیان دارای مدرک کارشناسی رشته شیمی و دارای ۹ سال سابقه کار در آموزش و پرورش می باشد. ضمناجلسه معارفه وی روز شنبه ساعت ۸ صبح در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد و باحضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار خواهد شد.
معاونت آموزش ابتدایی شهرستان بویراحمد را تا چند ماه پیش سید محمد قاسم محنایی بر عهده داشت که به افتخار بازنشستگی نائل آمد و روز شنبه از زحمات وی تقدیر خواهد شد .
پرکار ترین معاونت آموزش و پرورش بویراحمد به یک خانم رسید + جزئیات و تصویر
پرکار ترین معاونت آموزش و پرورش بویراحمد به یک خانم رسید + جزئیات و تصویر
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :