پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

ناصر رضایی فرماندار دولت احمدی نژاد و چهره خاص جریان اصولگرا فرماندار کهگیلویه می شود.

در پی انتشار خبری عجیب در فضای مجازی مبنی بر انتصاب چهره خاص اصولگرایان و از حامیان محمود احمدی نژاد به سمت فرمانداری کهگیلویه سرویس سیاسی  رسانه خبری “صبح خرد”به این خبر واکنش نشان داد.

به گزارش“صبح خرد”،متن یادداشت کوتاه “صبح خرد”  بدین شرح است ؛

 

شنیدن این خبر حتی بزرگان جریان اصولگرا را نیز به تعجب وا داشت به نحوی که اکثر قریب به اتفاق این بزرگان این انتصاب را دهن کجی به خواست عمومی مردمی می دانند که در انتخابات اخیر ریاست جمهوری به جریان مخالف خط فکری رضایی لبیک گفتند.

در اردوگاه جریان اصلاحات و اعتدال نیز به شرایط به  حدی شرایط سنگین و غیر قابل باور است که واکنش شدید فعالان این جریان خصوصا جوانان را در شبکه های اجتماعی و محافل عمومی در پی داشت به نحوی که تقریبا هیچ کس با این انتخاب موافق نیست.

واقعا رضایی فرماندار کهگیلویه می شود! صندلی که پیش از رضایی گزینه های اصلاح طلبی با سابقه ای ،  گزینه تکیه بر این صندلی بودند وبرخلاف همه ی گمانه زنی ها شخصی گزینه می شود که نه تنها قرابتی با خط فکری جریان اصلاحات ندارد که با نگرش اعتدال گرایان هم ارتباط خاصی ندارد.

آیا واقعا استاندار کهگیلویه وبویراحمد به خواست عمومی اصلاح طلبان این شهرستان دهن کجی می کند و شخصی را فرماندار کهگیلویه می کند که هم فرماندار دولت احمدی نژاد در دو شهرستان کهگیلویه وباشت بود وهم در انتخابات های ریاست جمهوری همراه و همگام با یاران فکری احمدی نژاد علیه جریان و بزرگان اصلاح طلب شهرستان واستان موضع می گرفت! باور این خبر شوکه آور،ناامید کننده ،بهت آمور و نگران کننده است و استاندار کهگیلویه وبویراحمد قطعا می داند این انتصاب دهن کجی بزرگی است به کسانی که شب وروز خود را برای پیروزی دولتی که اینک وی استاندار همان دولت  است به کار بستند و از هیچ تلاشی برای موفقیت این دولت دریغ نورزیدند.

آیا واقعا کهگیلویه قحط الرجال است که یک چهره اصولگرا فرماندارش باشد و بدتر اینکه بازگشت به گذشته وتکرار همان راه رفته چه توجیه عقلانی دارد! کهگیلویه در بهت بزرگی به سر میبرد و انگار فریاد رسی برای دیار درد و بلا نیست ! انگاری کهگیلویه در جغرافیای سیاسی به مانند جغرافیای توسعه و عمران اصلا دیده نمی شود !

جناب آقای استاندار و نماینده کهگیلویه ی بزرگ بدانید وبدانید وبدانید ؛ انتصاب یک چهره ی اصولگرای حامی تفکر محمود احمدی نژاد نادیده گرفتن خواست عمومی مردمان این دیار و باعث ایجاد حس ناامیدی و یاس در میان مردم خصوصا جوانانی می شود که دل بستند به دولتی که حلال مشکلاتشان باشد و باور کنید عمر مدیریت وصندلی شما به مانند گذشتگان شما مثل برق وباد می گذرد اما اثر کار شما تا ابد در خاطر مردمان این دیار به یادگار می ماند پس ؛ تا دیر نشد و کار از کار نگذشته از این  اشتباه بزرگ برگردید وصندلی مدیریت فرماندار کهگیلویه را به اصلاح طلبی  بدهید که جوان،پویا ,علمی و آکادمیک و مدیر باشد.

کهگیلویه نیازمند تزریق خون تازه ای است که قطعا این خون تازه می تواند استفاده از مدیران جوان و پرانرژی در راس ادارات و فرمانداری کهگیلویه باشد تا مردمان دیار محروم بلاد شاپور بتوانند از قبل این تصمیمات خردمندانه و با استفاده از قابلیت این جوانان به مانند شهرستان همجوار خود در مسیر توسعه قرار گیرد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :