پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

فرماندار لنده  در گروهای فضای مجازی لنده  پاسخگوی  سوالات شهروندان لنده ایی بود.

به گزارش“صبح خرد” ، متن پرسش و پاسخ دارا کریمی نژاد با شهروندان لنده ای در برخی شبکه های اجتماعی چنین است ؛

امروزه کمپین ها کوششی جمعی برای پیش برد منافع مشترک یا تامین هدف اصلی از طریق عمل جمعی خارج از حوزه ی نهاد های رسمی است و چون امروزه گاها نهادهای رسمی در برآورد و تحقق خواسته به حق مردم گاهی دچار کاهلی و یا مشکلات اداری می شوند شکل گیری کمپین ها با رعایت چارچوب قانونی شرایط لازم را برای رساندن صدای مردم به بالاترین نهادهای قانونی ایجاد می کند.

دراین راستا گروهی از نخبگان و فعالین فضای مجازی لنده ازاین پتانسل غافل نشده و شهریور ۹۵ کمپین خروج از بن بست شهر لنده شکل دادند.

اهداف شکل گیری کمپین خروج ازبن بست لنده اگرچه درابتدای راه خودتوسط دبیرکمپین که مهمترین هدف آن پیگیری تا به سرانجام رسیدن مسیرارتباطی لنده به بهبهان ازمسیرتشان بودواز طریق رسانه های استان اطلاع رسانی شد ‌لذا درسایه پیگیری هدف مهم ازانجاکه شکل گیری کمپین خروج از بن بست لنده همراه شد با حضور مسولین ،نخبگان وگروه های مختلف بیان مطالبه گری درسایرحوزه هاازجمله پیگیری مشکلات حوزه های بهداشتی، آموزشی، فرهنگی ورزشی ،اشتغال همچنین نقدوتحلیل عملکردمسولین درکنارخواسته ومطالبه اولیه خروج از بن بست ارتباطی دردستورکاراهالی کمپین قرار گرفت.

فضای پربار کمپین خروج ازبن بست ازحیث حضور نخبگان شهرستان با داشتن مسولیت های کشوری ،استانی وشهرستانی از جریان های سیاسی وگروه های مختلف.
همه وهمه دست به دست هم داد تا به امروز کمپین درپیگیری اهداف خویش مصمم تر و در ادامه راه خود رسیدن به مرز دوسالگی راتجربه نماید و مهمتر اینکه در محافل عمومی بر سر زبان ها بیفتد و ازانچه امروزدرکمپین گذشت سخن رانده شود .

به گزارش پایگاه خبری،،،، ،،،، کمپین خروج از بست لنده با توجه به پتانسیل و فضای ایجاد شده در شهرستان در راستای نهادینه کردن فرهنگ پرسش وپاسخ در شب گذشته از فرماندارشهرستان به عنوان مسول ارشداجرایی شهرستان دعوت تاضمن پاسخگویی گزارش وعملکردی از۱۸ ماه فعالیت حوزه کاری خود ، نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار تدبیر و امید را به اطلاع مردم برساند.

با هماهنگی و اطلاع رسانی صورت گرفته ازطریق مدیران کمپین خروج ازبن بست لنده در شبکه های مجازی دارا کریمی نژاد برای چندمین بار پای صحبت های مردم ازطریق فضای مجازی( کمپین خروج ازبن بست نشست) و پاسخگویی سوالات و دغدغه های آنها شد وضمن پاسخگوی این وعده را به مردم لنده داد ابروی دارم و آن را در راستای توسعه و حل مشکلات شما خرج خواهم کرد.

فرماندار لنده در حرکتی یکشنبه شب برای چندمین بار در جمع گروه کثیری از نخبگان شهرستان ازطریق شبکه های مجازی حاضرشد و باصبر و طمانینه حرفهای آنها را شنید.

سولات وخواسته های مطرح شده ازفرمانداردرحوزه های ورزشی تلاش برای پویایی ،فعال شدن بیشترهیات های ورزشی،توسعه زیرساخت های ورزش، وکمک به هیات های ورزشی شهرستان
_پیگیری مشکلات عشایرشهرستان
_درخواست درراستای پیگیری وساماندهی منطقه زیبای گردشگری موگرمون
_پیگیری وضعیت اب شرب و بهداشت عمومی شهرک های سراسیاب وبهاران وفجر
_ وضعیت سرمایه‌گذار در معادن فساد و گچ
_ روند آبیاری به دشت های، دشت بن، دشت ناصری و کلشور
_ وضعیت پروژه های نیمکاره در شهرستان
_پیگری واستقرارمسولین وکارکنان غیره بومی شهرستان،
_ مخالفت شهروندان و فرماندار لنده در اجرایی کردن سد مارون ۲
_حمایت از استخدام وبکازگیری نیروهای بومی درهمه ادارات بخصوص شرکت های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان و بانک سینا
_درخواست برای رفع موانع ساخت فرهنگ سرا

در این گفتگو از مشکلات آب، برق،جاده گاز روستاهای لنده پرسیده شده که فرماندار لنده هم به تک تک سوالات اعضا پاسخ داد

در این محفل دوستانه مردم و نخبگان شهرستان لنده معضلات و مشکلات حوزه مختلف شهرستان را با فرماندار در میان گذاشتند و از کریمی نژاد خواستار رسیگی شدند.
ضمن تقدیر از این حرکت و کار پسندیده فرماندار لنده امیدواریم در آینده شاهد برگزاری بیشتر محافل اینچنینی بین مردم و مسئولین که ختم به توسعه همه جانبه هرمنطقه ای میشودباشیم.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :