پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

جمعی از جوانان اصلاح طلب کهگیلویه بزرگ با نگارش نامه ای به استاندار کهگیلویه وبویر احمد نسبت به انتصاب فرمانداری غیر همسو با جریان اصلاح طلب واکنش نشان دادند.

به گزارش“صبح خرد”، متن این نامه بدین شرح است ؛

جناب اقای دکتر احمدی استاندار محترم استان کهگیلویه و بویراحمد با سلام و ارزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه رحمت و مغفرت..

تقریبا قشر عظیمی از مردم استان چه فعالین سیاسی _اجتماعی _فرهنگی و چه کارکنان ادارات و اعضای شورای اداری استان با روحیات و نحوه مدیریت شما در این مدت تصدی استاتداری آشنا شده اند.در اکثر جلسات چه جلسات اقتصادی و چه شورای اداری استان  چه در بحث اشتغال چه در سرکشی از مناطق محروم و غیره مهمترین نکات صحبتهای حضرتعالی این موارد می باشد.

۱.حذف نگا فامیلی و انتقاد بابت نگاه و عملکردمدیران قبل ۲.عدم هماهنگی مدیران ۳.ضعف و عدم پیگیری مدیران ۴.عدم توجه به سهم خواهی دیگران.
ادبیات و نحوه بیان شما به نحوی بوده که هر شنونده ای را از دوجهت به وجد می اورد.اول اقتدار شما دوم امید به رفع نواقص گذشته.
اما جناب اقای دکتر احمدی.

یکی از مشکلات عدیده ای که باعث انتقادات و هجمه های فراوان علیه مجموعه مدیریتی ۴ سال قبل شد .ضمن نگاه قوم گرایانه و توجه زیاد به سهم خواهیها عدم چینش کابینه استان همسو با دولت بود.چیزی که بزرگان اصلاحات و اعتدال استان از همه شهرستانها به کرات تذکر داده شد.کابینه ای که در بیشتر مواقع نه تنها دفاعی از عملکرد دولت و تیمش ننمود .حتی در موا دی چشم گیر از بیان همسویی با دولت ترس نیز داشتند.

حضرتعالی واقفید که بعد از استاندار و مدیران کل ،فرماندار عالیترین نماینده دولت در هر شهرستان بود که بالطبع باید آینه تمام نمای سیاست های دولت باشد.در این مبحث از بیان اشکالات فرمانداران چهارسال اول دولت دکتر روحانی فاکتور گرفته ،اما در این چند روز شایعاتی مبنی بر انتخاب اقای رضایی به فرمانداری دهدشت از سوی حضرتعالی به گوش می رسد.

جناب اقای دکتر احمدی ؛ در اینکه اقای رضایی انسانی متشخص پاک دست و توانمند میباشد ماهم شکی نداریم. اما نکاتی را ار سر دلسوزی و جهت اطلاع خدمتتان بیان می داریم.

۱‌.یکی از مهمترین شعارهای انتخاباتی دکتر روحانی که در فضای مجازی و افکار عمومی اثرگذاری زیادی داشت شعار (به عقب بر نمیگردیم)بود. اطلاع دارید اقای رضایی قبلا فرماندار کهگیلویه بوده و آنچه در توان داشت برای کهگیلویه عرضه داشت.سوال اینجاست چه اصراری بر بازگشت به عقب دارید.

۲.استاندار محترم ؛ یا اطلاع ندارید که اقای رضایی از همفکران و کابینه اجرایی دکتر احمدی نژاد در کهگیلویه بوده که بابد به مجموعه سیاسیتان گوشزد نمایید در این موارد اطلاعات کامل و دقیق به شما بدهند یا هم اطلاع دارید که اینجا این سوال برای ما پیش آمده دلیل انتخاب شما برای تصدی نماینده دولت در مهمترین شهرستان استان از میان نیروهای احمری نژادی چه میباشد .ایا قحط الرجال همسویی با دولت است یا خدایی نکرده مسایلی وجود دارد که ما بی اطلاعیم.

۳٫ استاندار محترم ؛ اینکه در انتخاب فرمانداران حد اقل تدبیر ایجاب می کند یا باید نیرویی همسو با دولت و یا توانمند و بی طرف انتخاب شود سوال جوانان شهرستان از شما این است جناب رضایی همسو با دولت بوده یا توانمندی خاصی برای برون رفت کهگیلویه از محرومیت دارند که ما بی اطلاعیم !؟

 

در پایان ؛ از جهت خیرخواهی و دلسوزی و از آن جهت که خود اطلاع دارید به خاطر مسایل سیاسی استان و اختلافات و چند دستگی های موجود اختلاف تیم ستاد دکتر روحانی با شما  و واکنش های متعدد اخیر بزرگان اصلاح طلب کهگیبویه به گزینه های متعدد مطرح  به شما توصیه می نماییم به جهت جلوگیری از تشدید این اختلافات و ایجاد حاشیه برای مدیریت مقتدر خود و ناامید نمودن جوانانی که برای پیروزی دکتر روحانی خانه به خانه و روستا به روستا شبانه روز تلاش نمودند ..با انتخابی با درایت و همسو با دولت غیر وابسته به طیفهای مرسوم  کهگیلویه‌‌‌ همچنان ما را به مدیریت مقتدر خودتان امیدوار نمایید.

موفقیت شما را در خدمت به مردم محروم استان از خداوند منان خواستاریم.

جمعی از جوانان اصلاح طلب کهگیلویه

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :