پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

جشن گلریزان ویژه  آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در دهدشت برگزار شد.

این جشن مهمان ها و خیرین ویژه ای داشت ؛ از نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی تا برخی پزشکان،صاحبان کسب وکار و برخی مدیران که با حضور رسانه ها اقدام به برگزاری جشنی کردند که احتمالا در آینده ی نزدیک شاهد آزادی برخی زندانیان و خوشحالی خانواده ی آنها می باشیم.

در این میان  اما  حضور یک چهره خاص که بیشتر وی را در میدان های ورزش خاصا هندبال می دیدیم و پای ثابت کارهای خیر و اقدامات خداپسندانه و انسان دوستانه است جالب توجه بود.

مجید پارسایی را می گوییم نفر اول ورزش هندبال در کهگیلویه و ناخدای کشتی هندبالی بود که برای اولین بار موفق شد یک تیم ورزشی را در سطح اول ورزش آن رشته یعنی لیگ برتر هندبال قرار دهد و از چند ماه دیگر شاهد میزبانی دهدشت و سالن خاطره انگیز هندبال شهید باهنر از تیم های لیگ برتر هندبال خواهیم بود و دهدشت برای اولین بار در تاریخ خود در سطح اول لیگ برتر ودر ورزش هندبال  هنرنمایی خواهد کرد ؛ به یقین بخش اعظم این نشاط و شادی و موفقیت محصول تلاش،پشتکار و مدیریت امروزی مجید پارسایی است که توانسته است با ساختن تیمی قوی چه به لحاظ ورزشی و چه به لحاظ حمایتی و پشتیبانی نام دهدشت را در صدر اخبار ورزش هندبال قرار داد.

سرپرست و مدیر فنی تیم ملی نوجوانان هندبال ایران ، تنها مربی هندبال استان در سطح ملی،تنها سرمایه گذاری که تمام وقت خود و هزینه شخص خود را وقت ورزش هندبال کهگیلویه کرد از جمله مهمترین دلایلی است که پارسایی را باید ناجی ورزش هندبال در کهگیلویه دانست.

حضور در جشن گلریزان به مانند سابق که مدیر هندبال فرازبام خائیز پای ثابت این قبیل برنامه ها است  و در اقدامی انسان دوستانه و خداپسندانه مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال را نقدا جهت این امر خیر اختصاص داده و احیانا لبخندی بر چهره ای کودکی بنشاند و اخمی از چهره ی مادری بزداید .

مجید پارسایی و امثال وی را قدر بدانیم و بدانیم کهگیلویه بیش از آنچه به هر عاملی برای توسعه وخروج از محرومیت نیاز داشته باشد باید به فرزندان خود دل ببند تا بتوانند از همه ی پتانسیل خود در جهت کمک به دیار و مردمان دیارشان استفاده کنند.

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :