پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در پی انتصاب سید علی پرواز به سمت مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه وبویراحمد ستاد جوانان و دانشجویان حسن روحانی یادداشت کوتاهی ارسال کرد.

به گزارش“صبح خرد”،متن یادداشت ستاد جوانان و دانشجویان بدین شرح است؛

بنام خدا

جناب آقای دکتر احمدی استاندار محترم استان کهگیلویه و بویر احمد.

با سلام و قبولی طاعات و عبادات شما در ماه میهمانی خداوند یکتا

از بارزتربن مولفه های توسعه، گماشتن افرد متخصص، توانمند و سلیم النفس به اداره امور جامعه است.

سوگمندانه باید اذعان کرد یکی از مهمترین معضلات مدیریتی دولت تدبیر و امید در استان، قومسالاری، عدم توانمندی و جسارت مدیران و بعضاً تضارب آرا  آنان با مبانی فکری و سیاست گذاری های کلان دولت بوده، که این خود سبب بروز و تشدید سرخوردگی مطالبه گران و حامیان دولت شده است.

اما خوشبختانه با انتصاب شایسته و بجای جناب آقای سید علی پرواز به عنوان مدیر کل سیاسی- انتخابات استان که بدون تردید از معدود نخبگان سیاست ورزی است که در بازار شام گونه سیاست زدگی، تزویر، دو رویی و منفعت طلبی، پیوندی ناگسستنی بین اخلاق و سیاست گره زده است، و دامن پاک خود را به پلشتی های مرسوم و معهود سیاست نیالوده است، سبب برافروختن چراغی در دل حامیان دولت شد، و روح تازه ای در کالبد مایوس جوانانی که نیرو محرکه های جریان فکری اصلاحات و حامیان پیاده نظام و بی مزد و مواجب دولت بودند، دمید.

بر خود لازم میدانیم بخاطر چنین تدبیری که سبب شعشعه امید و رخت بستن رخوت و خمودگی سیاسی در استان شده است، بر شما احسن و تبریک گفت و امید است در ادامه تغییرات مدیریتی که لازمه پویایی و تحریک ساختارهای مرده و روزمرگی ادارات و نهادهای استان است، بدین سان تدبیر امور و اتخاذ تصمیم بفرمایید.

با سپاس فراوان

روئسای ستاد جوانان و دانشجویان دکتر روحانی درشهرستان های  استان

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :