پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مشاور فرماندار در امور جوانان گفت:باید مشکلات جوانان از جمله اشتغال را نیز ببینیم وبرای آن ها برنامه ریزی داشته باشیم نه تنها در مورد اوقات فراغت که بیشتر مربوط به نوجوانان و حتی نونهالان است برنامه ریزی کنیم!

به گزارش“صبح خرد”، صبح امروز جلسه ستاد سامان دهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه با موضوع غنی سازی اوقات فراغت با حضور اعضا در فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.
مشاور فرماندار در امور جوانان در این جلسه اظهار کرد:در حوزه ورزش و جوانان متاسفانه شاهدیم جوانان زیر سایه ورزش کاملا گم شده اند!
عدالمتد با بیان اینکه تمام خدماتی که ارائه می شود فقط نونهالان و نوجوانان از آن ها استقبال می کنند ولی یک جوان تحصیل کرده و بیکار تمایلی به شرکت در این برنامه های اوقات فراغت ندارد تصریح کرد:باید مشکلات جوانان از جمله اشتغال را نیز ببینیم وبرای آن ها برنامه ریزی داشته باشیم نه تنها در مورد اوقات فراغت که بیشتر مربوط به نوجوانان و حتی نونهالان است برنامه ریزی کنیم!
وی افزود: در این جلسه گفت:۵۰ درصد هزینه برگزاری کلاس های تخصصی اوقات فراغت از جمله زبان و کامپیوتر و استفاده از استخر به عهده جامعه هدف بنیاد شهید است اما کلاس های طراحی و نقاشی و…کاملا رایگان برگزار می شود.
عدالتمند در پایان مطرح کرد:در بحث اوقات فراغت باید تبلیغات به درستی صورت گیرد وپیشنهاد می کنم در پایان اوقات فراغت و تابستان همایشی برگزار شود که در آن مدیران ادارات گزارش عملکردی ارائه دهند تا مردم بیشتر در جریان خدمات ارائه شده قرار گیرند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :