پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

با توجه به درج خبری در برخی رسانه های شهرستان در مورد همایش بهبود یافتگان اعتیاد وانتشار صحبت های به نقل از رئیس اداره ی بهزیستی شهرستان کهگیلویه روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه جوابیه ارسال کرده که عینا منتشر می شود.

به گزارش”صبح خرد”، متن این جوابیه بدین شرح است ؛

۱-با توجه به محدودیت زمان ، فشردگی برنامه ها و جلسات و لزوم استفاده بهینه از وقت ، جلساتی که باید فرماندار حضور پیدا کند باید حتما از قبل هماهنگی صورت گرفته باشد ، لذا ارسال دعوت نامه به فرمانداری کافی نیست.

۲-فرمانداری کهگیلویه همواره با حساسیت وجدیت کاهش آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد را در دستور کار دارد و شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری به صورت منظم با دستگاه های ذیربط در ارتباط است.

۳-در روز برگزاری همایش فوق ، جلسه ی شورای تامین ، جلسه ی هماهنگی کنکور ۹۷و جلسه ی هماهنگی بخشدار با دهیاران با حضور نماینده بنیاد برکت برگزار شده و لذا امکان حضور فرماندار یا معاون فرماندار در وجود نداشته است.

۴-مدیران ادارات تابعه موظف هستند ضمن رعایت سلسه مراتب اداری در جلساتی که به دعوت فرمانداری تشکیل می گردد حضور یابند و ضمن داشتن سعه صدر تحت تاثیر فضا از بیان صحبت های احساسی خوداری کنند.

روابط عمومی فرمانداری کهگیلویه

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :