پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در مراسمی مدیر اجرایی و رسانه ای تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت معرفی شدند.

 

به گزارش“صبح خرد”، عصر روز سه شنبه با حضور مجید پارسائی مدیرعامل باشگاه فرازبام خائیز ،نکویی مدیر اداره ورزش وجوانان شهرستان و اصحاب رسانه دو چهره  فرهنگی شهرستان به سمت های مدیر اجرائی و مدیر رسانه ای تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت حاضر در مسابقات لیگ برتر هندبال کشور معرفی شدند.

مجید پارسائی مدیر عامل باشگاه فرازبام خائیز دهدشت در ابتدای این مراسم و با تقدیر از حضور مدعوین گفت : بنا داریم با حضور پرقدرت در مسابقات لیگ برتر هندبال نماینده ی شایسته ای برای شهرستان کهگیلویه در مسابقات لیگ برتر هندبال باشیم.

مدیرعامل باشگاه هندبال فرازبام دهدشت تصریح کرد: در شرایط فعلی اقتصاد تیم‌داری سخت است با همراهی و همکاری  همه دهدشت را به قطب هندبال جنوب تبدیل خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه سال‌های گذشته حضور در لیگ برتر برای ما یک آرزو بود بیان کرد : به این جایگاه رسیدیم و در آینده هم در سایه تعامل تلاش و پشتکار سفیر فرهنگی کهگیلویه در ورزش می‌شویم.

پارسایی با بیان اینکه دهدشت را به حق قانونی و جایگاه شایسته‌اش در حوزه ورزش می‌رسانیم گفت: فرهنگ غنی کهگیلویه را به جامعه ایران معرفی می‌کنیم.

وی در پایان گفت : برنامه بلند مدت ما تشکیل تیمی ۱۰۰درصد بومی در لیگ برتر هندبال کشور است.

در ادامه این برنامه کرم پرماه از فرهنگیان باسابقه و دبیر تربیت بدنی شهرستان و از هندبالی های قدیمی شهرستان به عنوان قائم مقام ومدیر اجرایی تیم معرفی شد.

پرماه که  سابقه زیادی در ورزش هندبال شهرستان دارد پیش از این در دبیرستان های شهر اصفهان و شهرستان کهگیلویه مشغول به کار بود.

همچنین طی حکمی ادریس کشاورز از فرهنگیان شهرستان کهگیلویه نیز به عنوان مدیر رسانه ای تیم هندبال فرازبام خائیز معرفی شد.

کشاورز از خبرنگاران شهرستان با سابقه ۱۶سال کار رسانه ای و مسئول روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان می باشد.

گفتنی است قرار است در مراسمی در ماه شهریور سرمربی و جشن لباس تیم فرازبام خائیز همراه با معرفی بازیکنان برگزارشود.

تیم فرازبام خائیز دهدشت بعد از سالها درخشش در رده های سنی پایین امسال موفق شد برای اولین بار به لیگ برتر هندبال کشور راه یابد و از مهرماه ۹۷در مسابقات شرکت کند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :