پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مشکلات آنتن دهی خطظوط تلفن در چاروسا تمامی ندارد.

به گزارش“صبح خرد”، مشکلات آنتن دهی خطوط تلفن همراه و ثابت و قطع و وصل های مکرر در این منطقه محروم گاهی چنان زیاد می شود که صدای اعتراض مردم را باعث می شود.

از ظهر دیروز تا تا پاسی از شب از هر نقطه کشور و استان با خطوط تلفن ثابت و همراه منطقه چاروسا تماس گرفته نمی شد امکان برقراری تماس و ایجاد ارتباط به هر دلیلی ممکن نبود و معلوم نیست کی و چه وقت  متولیان امر می خواهند این مشکل را به شکل اساسی حل کنند.

چندین  نفر از اهالی منطقه چاروسا چندین بار و به اشکال مختلف خواستار توجه ویژه مدیران و مسئولان شدند ولی انگاری حل این مشکل چنان دشوار است که به ظاهر حل شدنی نیست.

علاوه بر اینکه اکثر نقاط چاروسا در حالت عادی در منطقه کور آنتن دهی هستند همین مناطق دارای آنتن نامناسب نیز مشکلات فراوانی دارند.

منطقه محروم چاروسا در هفتاد کیلومتری شهر دهدشت از مناطق پر جمعیت و محروم استان و کشور است که مشکلات و محرومیت چنان عرصه را بر مردم این دیار تنگ کرده که باعث مهاجرت بی رویه و خالی شدن بسیاری از روستاهای این بخش شده است.جاده ارتباطی بسیار خطرناک و پر پیچ خم دهدشت به قلعه رئیسی ، بیکاری و نبود زیر ساخت های مناسب ، بن بست بودن و نداشتن گاز از جمله مهمترین مشکلات این بخش است که قطعی مکرر و مداوم خطوط تلفن همراه و نوسانات گاه وبی گاه برق خصوصا در ایام ناپایداری هوا نیز این مشکلات را دوچندان می کند.مردم نجیب و محروم منطقه چاروسا از استاندار و فرماندار استان و شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی می خواهند که مشکلات و چالش های اساسی این منطقه محروم به جد مورد توجه ، پیگیری و عملیاتی قرار گیرند تا علاوه بر انجام وظیفه قانونی خود نسبت به متوقف کردن پدیده مهاجرت در این منطقه اقدامی صورت گرفته باشد.

البته با پیگیری های صورت گرفته خط انتقال گاز به چاروسا مراحل نهایی خود را می گذراند اما مشکل جدی و اساسی راه همچنان ادامه دارد.ادامه پروژه مهم جاده ارتباطی از مسیر تنگ الگن به سمت لنده از جمله اقداماتی است که می تواند در از بن بست خارج کردن منطقه چاروسا موثر واقع شود.

فریاد های گاه و بی گاه امام جمعه قلعه رئیسی و گلایه های مکرر مردم حالتی است که در چاروسا کاملا عادی شده و یقینا اکثر مردم در این منطقه محروم رضایتی از مسئولان و متولیان ندارند و لازم است هم استاندار و تیم مدیریتی ایشان و هم فرماندار شهرستان توجه خاص و ویژه ای به این منطقه داشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :