پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

یکی از جوانان کهگیلویه به فرزاد نجات نیا دستیار ویژه وزیر ارتباطات نامه ای نوشت.

به گزارش“صبح خرد”، متن نامه ی علی صادقی چنین است؛

نامه ای ادبی به حاج فرزاد نجات نیا
دستیار ویژه وزیر ارتباطات و فناوری

فرزند عزیز زاگرس
جناب آقای مهندس نجات نیا

دیوان زندگی، با همه فراز و فرود هایش، لبریز از واژ هایی است،که گاه موج عظیم دریا را نمایان می‌کند وگاه افول عاطفه را فریاد می زند…
حال،درعصر هزارهٔ سوم میلادی، عصر صنعت و تکنولوژی، خرسندم که فرزندِ نیک سرشتی از خطه ی مظلوم جنوب، افتخار دارد بر عرصه مدیریت کشور،صدای رسایی باشد که نسل سوم انقلاب، همواره پتانسیل آن را داشته و دارد.
همان‌طور، که گام های شما از کوچه پس کوچه های بلاد شاپور، مسیری را طی نمود که امروزه، فارغ از جناح های سیاسی، شمیم نفس هایتان، همچون رایحه چویل و آویشن،بر پهنای خاک کهگیلویه،به استشمام می رسد و یکی از زیباترین تندیس های جوانگرایی، در دل رشته کوه های زاگرس به نام شما حک خواهد شد.

جناب آقای نجات نیا
دستیار ویژه وزیر ارتباطات

گویند عاطفه میان چرخ های سیاست می میرد، اما من به عنوان عضو کوچکی از نسل سوم انقلاب، انتظار دارم، بانگ رسا وآواز غزل های غبار نشسته ی جوانانی باشید که امروزه، بوم نقاشی هایشان، ترسیم رنج ها و درد هایی است،که بر سینه های نازنیشان، نقش بسته اند.
ای نیکو سخن پارسا
حاج فرزاد عزیز
حتماً شنیده اید، که زیستن زیباست و باهم زیستن زیباتر
پس بیایید
برخیزیم و ذهن های تاریک را به روشنایی و عشق متجلی کنیم و در راستای تقویتِ و حمایت ازفرهیختگان و فرزانگان سرزمین و زادگاه مادریمان، زیباترین غزل های زندگی را بسرایم و سرود زیستن را تداعی نمائیم.
به امید افق های زیبا

ارادتمند شما علی صادقی

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :