پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

اعضای بدن جانباز مرگ مغزی در کهگیلویه وبویراحمد به بیماران نیازمند اهدا شد.

به گزارش“صبح خرد”، در اقدامی خداپسندانه خانواده مرحوم سیدمحمدحسین جهانبین از رزمندگان وجانبازان دوران دفاع مقدس اعضای بدن وی را که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند اهدا کردند.
معاون فرهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گفت: مرحوم با سابقه بیش از ۵۴ماه در صحنه های رزم دفاع مقدس از یادگاران آن دوران پرحماسه بود.
احمد بهرامی گفت: وی که جانباز ۲۰درصد جنگ تحمیلی واز یادگاران سرافراز کربلای ۴و۵-آزادسازی والفجر۸ است وبا این اقدام اقدام خانواده نیکوکار خود آخرین درس ایثار را در عرصه ایثار اجتماعی ماندگار کرد.
عطا جهانبین برادر مرحوم نیز گفت: گرچه از وجود نازنین برادر خود محروم شده و غمگین هستم اما از اینکه انسانهایی را به ادامه زندگی امیدوار میکنیم خرسندم.
نصرت الله جهانبین از خانواده مرحوم نیز گفت:نیکی وبخشش از صفات خداوندی انسانهاست که برای انسان ایثارگری مانند این جانباز دفاع مقدس حماسه ای از جنس رشادتهای اوست.
مسئول پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان هم گفت: مرحوم ۵۸ساله دچار مرگ مغزی شد ودر بیمارستان امام سجاد یاسوج ۲کلیه وکبد وی از بدنش جدا وبرای پیوند به شیراز انتقال یافت.
سیدسینا سعیدی گفت: این مورد هشتمین اهدا عضو در سالجاری در کهگیلویه وبویراحمد است.
مرحوم جهانبین از سادات امامزاده علی کهگیلویه وبویراحمد است وسدره شنبه ساعت ۱۷ قطعه صالحین گلزار شهدای یاسوج به خاک سپرده مي شود./گزارش ؛ خواهش نیک

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :