پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

اقدامات و تصمیات ضد کهگیلویه ای استاندار تمامی ندارد.

به گزارش”صبح خرد”، از عصر دیروز تا الان کهگیلویه در حیرت است حیرتی عجیب ناشی از یک تصمیم عجیبت تر و غیر کارشناسی به سر می برد ؛ از وقتی احمدی استاندار کهگیلویه وبویر احمد وارد این استان محروم شده نوع نگاه ،ادبیات گفتاری و شیوه برخورد نشان می داد اساسا این استاندار نگاه از بالا به مردمی دارد که خود قرن هاست در مقابل زور قد علم کردند و هیچگاه قد مردی در کهگیلویه وبویراحمد در برابر هیچ کسی خم نشد.

علی محمد احمدی طلبکارانه وارد استان شده انگاری معجزه قرن بود برای نجات کره خاکی …تشرها ، شیوه برخوردها با مدیران بومی این استان چنان بود که انگاری احمدی آموزگار است و دیگران کلا دانش آموز ابتدایی.افزون بر همه این نقدها استاندار کهگیلویه وبویر احمد در اقدامی خارج از قاعده ای که تا حالا بوده همه ی مدیران کهگیلویه ای استان را یکی پس از دیگری با انواع و اقسام بهانه های بی دلیل عزل کرده و  نیروهای جایگزین کرده که یا باب طبع نماینده پرقدرت گچساران باشد یا مورد نظر نماینده همیشه ساکت بویراحمد و نکته جالب سر همیشه بی کلاه کهگیلویه بود و در این میان فریادهای غیر اصولی نماینده کهگیلویه بود که هیچگاه گوشی برای شنیدن آنها پیدا نشد.فرماندار کهگیلویه باید به سازمان برنامه وبودجه برود حرفی نیست و شاید هم حرف درستی باشد اما ؛ چرا شکل رفتن ایشان و فرماندار جدید باید این شکلی باشد ؟  جنابان احمدی استاندار و نظری معاون سیاسی شفاف و صریح به مردم کهگیلویه بگویید این نوع تودیع و معرفه در کجای ایران تا الان مشاهده شده ؟ هدف شما از ایجاد این همه ابهام چیست ؟

آیا در میان همه ی اصلاح طلبان این شهرستان و شهرهای اطراف یک اصلاح طلب حامی دولت برای تصدی صندلی فرمانداری کهگیلویه نبود ؟ مگر معاون فعلی فرماندار کهگیلویه در کدام معیار مورد نظر برای تصدی این پست می لنگید ؟ مگر قرار نبود فرمانداران با سنی حدود ۴۰ سال انتخاب شوند ؟ پس حرف و ادعای وزیر کشور در آئین تودیع و معارفه استاندار سابق و شما ادعای واهی بود حتما !

صریح و صادقانه به مردم محروم و نجیب کهگیلویه بگویید پشت پرده این همه تحقیر چه کسی یا چه کسانی است ؟ چرا این همه بی رحمانه به فرزندان و نخبگان کهگیلویه بزرگ پشت می کنید ؟  آیا سودای صندلی سبز بهارستان از حوزه انتخابیه ایلام اینقدر ارزش دارد که نجابت و اصالت یک شهرستان بزرگ با قدمتی تاریخی را به سخره بگیری !؟ جناب آقای استاندار صادقانه به مردم بگویید مشخصا دستاورد شما برای این استان در همه ی زمینه ها چه بود؟ کدام پروژه ملی را برای این استان محروم تعریف کردید ؟ کدام مشکل جدی این استان را حل کردید یا درصدد حل آن بودید ؟ شما شفاف به مردم بگویید نقشه راه شما برای توسعه این استان دقیقا چیه ؟ نکته اخر حرفمان با سید علی پرواز است ؛ سید علی پرواز باور کن نا امیدمان کردی ، انتظارمان از شما در اولین آزمون سخت بر آورده نشد …از شما گله داریم خیلی…..

حرف ما با شما زیاد است تا مجالی دیگر ………………………….

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :