پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

دبیر سی امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد: فراخوان طراحی پوستر و تندیس سی امین جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش“صبح خرد”، دبیر سی امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد: مهلت ارسال آثار بخش طراحی پوستر و تندیس سی امین جشنواره تئاتر کهگیلویه و بویراحمد را تا تاریخ پانزدهم مهرماه ۹۷ اعلام کرد.

دبیر سی امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد از دعوت هنرمندان گرافیست و طراح به منظور طراحی پوستر و تندیس سی امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش ایران تئاتر از کهگیلویه و بویراحمد، دبیر سی امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با تئاتر کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به جامع بودن هنر تئاتر و به پیشنهاد انجمن هنرهای نمایشی استان کهگیلویه و بویراحمد هنرمندان گرافیست و توانمند در زمینه طراحی پوستر و تندیس سی امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد فراخواند.

دبیر سی امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: بعد از دریافت آثار طراحان، کار انتخاب پوستر و تندیس جشنواره توسط شورای انتخاب انجام می گیرد و پس از تایید نهایی در مراسمی با حضور مسئولین و هنرمندان تئاتر رونمایی خواهد شد.

سی امین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد به دبیری سید مجید پرهیز از ۲۷ الی ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۷ در شهر یاسوج برگزار می‌شود.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :