پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

دستیار کهگیلویه ای وزیر ارتباطات در جهت حل مشکلات تیم هندبال فرازبام خائیز تلاش می کند.

به گزارش“صبح خرد”، مهندس فرزاد نجات نیا دستیار ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای حل مشکلات تیم هندبال فرازبام دهدشت در حال تلاش ورایزنی گسترده با مدیران وزارت خانه است.

با توجه به مشکلات جدی تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت برای حضور در مسابقات لیگ برتر هندبال و نداشتن اسپانسر همچنین با توجه به نامه ی مدیران این تیم جهت انصراف از لیگ برتر ، چهره های مانند نجات نیا و تلاش های گسترده وی می تواند گرهی از مشکلات این تیم باز کتد.

دستیار ورزش دوست وزیر ارتباطات که علاقه خاصی به ورزش و ورزشکاران استان دارد می تواند با این کار و حل گوشه ایاز  مشکلات  این تیم نقش مهمی در حضور این تیم در لیگ برتر هندبال داشته باشد.

دیدار عوامل اجرایی وفنی تیم هندبال فرازبام با وزیر ارتباطات و معاونان وی ، تلاش برای اختصاص سامانه پیامکی و حضور در کنار اعضای تیم از جمله تلاش های مهندس نجات نیا می باشد.

عضو سابق سابق شورای شهر دهدشت و فعال فرهنگی با این اقدام و اقدامات بعدی در جهت حمایت از ورزش هندبال و ورزشکاران شهرستان قدم مهمی در ارتقا این رشته ورزشی برداشته است.

امیدواریم همه دلسوزان کهگیلویه از هر گروه و جریان سیاسی به مانند فرزاد نجات نیا به یاری ورزش هندبال شهرستان بیایند که در شرایط فعلی ودر آستانه شروع لیگ برتر هندبال مشکلات فراوانی دارد.

گفتنی است مجید پارسایی چندی پیش با ارسال نامه ای به فدراسیون هندبال انصراف تیم فرازبام از حضور در لیگ برتر اعلان کرد که با تلاش برخی مسئولان و کوشش چهره های مانند نجات نیا تلاش برای حضور تیم ادامه دارد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :