پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

به نام خدا

مدیر آموزش وپرورش دهدشت در آستانه شروع سال تحصیلی جدید پیام تبریکی ارسال کرد.

به گزارش“صبح خرد”، متن پیام تبریک علی پورک پور چنین است ؛

شروع ماه  مهر،  طنین خوش  صدای  زنگ مدرسه  و آغاز جنبش و حرکت دانش آموزان  میهن اسلامی در فضای آموزشی کشور  و شوق یادگیری و آموزش وتربیت در پهن دشت جغرافیای عشق وایمان ، سرزمین دلاوران و مهد تاریخ وفرهنگ  و هنر؛ ایران اسلامی  است.

 تقارن مهرامسال   با ماه محرم ،ماه  ایثار و شهادت و جان فشانی حضرت  امام حسین(ع) ویاران باوفایش در سرزمین کربلا و همزمانی  این دو با دفاع مقدس  و دلاوری فرزندان این مرز و بوم در دفاع از  خاک پاک ایران اسلامی فضای آغاز سال تحصیلی را بیش از پیش معنوی تر کرد.

همگان باور داریم نظام تعلیم و تربیت و دستگاه مهم آموزش وپرورش نقش مهمی در اتفاقات تاریخی داشته که نمود  بارز آن حضور پرشور معلمان و دانش آموزان در بطن اتفاقات پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  و حضور دلاورانه  و مسئولانه فرهنگیان و دانش آموزان در دفاع مقدس  که  تقدیم هزاران شهید به انقلاب ، خیل عظیم جانبازان ،آزادگان  و ایثارگران فرهنگی مصداق عینی این حضور بود و همواره جامعه فرهنگیان و دانش آموزان  پیش قراولان  دفاع از ارزش ها و آرمان های نظام و انقلاب هستند.

آموزش وپرورش شهرستان کهگیلویه (دهدشت) در سال تحصیلی  گذشته  با  تلاش و کوشش معلمان، عوامل اجرایی و خدماتی مدارس  و کارکنان اداری موفقیت های خوبی در همه زمینه ها داشته که نتیجه زحمات همه ی فرهنگیان و همراهی خانواده های دانش آموزان بوده که تلاش می کنیم  به حول و قوه الهی این موفقیت ها تدوام داشته باشد.

ساماندهی موفق نیروی انسانی در همه ی  مقاطع با توجه به استقرار پایه دوازدهم از سال تحصیلی امسال  شروع امیدوار کننده ای است و تلاش مجموعه آموزش وپرروش دهدشت در جهتی است که انشالله در شروع سال جدید هیچ کلاس درسی بدون معلم نباشد تا دانش آموزان با فراغت و آسودگی به تحصیل بپردازند.

در آستانه شروع سال تحصیلی ۹۸-۹۷ با مدد جستن از خدای بزرگ و الطاف ائمه اطهار برای تحقق برنامه های وزارت آموزش وپرورش در نظام مقدس جمهوری اسلامی واهداف دولت تدبیروامید با شعار سال آموزش وپرورش استان(کیفیت بخشی،مهارت آموزی،توسعه مشارکت)تلاش می کنیم .

اینجانب شروع سال تحصیلی جدید را به همه ی فرهنگیان، دانش آموزان ،کارکنان اداری و خانواده دانش آموزان صمیمانه تبریک عرض می کنم وسربلندی وعزت نظام جمهوری اسلامی را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

 

 

 

                                                           علی پورک پور

                           مدیر آموزش وپرورش شهرستان کهگیلویه(دهدشت)

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :