پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در روز جهانی کودک در کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه خبر داد.

به گزارش“صبح خرد”، به مناسبت روز جهانی کودک در کتابخانه های عمومی شهید مطهری و ملاصدرا دهدشت برنامه های متنوع فرهنگی از جمله قصه گویی،غزلخوانی ،جمع خوانی ، مسابقه  نقاشی با محوریت عاشورا  ونمایشگاه کتاب کودک و نوجوان  انجام گرفت .

همچنین در این روز بازدید معاون ابتدایی آموزش و پرورش آقای پناهنده و همکاران وی آقایان  کشاورز و شاکری از نمایشگاه کتاب کودک و اجرای زنده غزلخوانی، قصه گویی معرفی کتاب توسط کودکان با حضورمعاون ابتدایی آموزش و پرورش در کتابخانه شهید مطهری دهدشت صورت گرفت .

شایان ذکر است که دراین روز همکاران کتابدار شهید مطهری درپارک شهید دستغیب  کودکان را هدایت نمودند و در آنجا با برنامه های متنوع  از جمله معرفی کتاب وشعرخوانی روحیه کودکان را شاد و به بازیهای کودکانه ونمایش و سرود پرداختند همچنین نشست کتابخوانی در مدرسه دخترانه ابتدایی فرهنگیان دراین روز صورت گرفت   ودر پایان جوایزی که شامل بسته های فرهنگی بود به کودکان ونوجوانان اهداءگردید روح الامین رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کهگیلویه بیان نمود.

با توجه به فرمایشات بزرگان دین ، روز کودک فرصت خوبی است تا درباره رفتار خود با کودکان خویش بازنگری کنیم و اگر بدانیم شادمانی بهترین هدیه ای است که می توانیم به کودکانمان هدیه کنیم و دوران کودکی زیبایی برای آنان ترسیم کنیم هیچگاه فرصت شاد بودن را از آنها نمی گیریم، بنابراین یادآوری روز کودک بهانه مناسبی است تا همگان با پرهیز از افراط و تفریط در برنامه ریزی برای شادی، مهارت آموزی و آموزش کودکان، تلاش کنیم که آینده درخشان ایران در گرو شکوفایی استعداد نسل آینده کشورمان خواهد بود.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :