پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

بانک ملی بهبهان  به فرهنگیان شهرستان بهمئی وام پرداخت می کند.

به گزارش“صبح خرد”، امین روانان در گفتگو با خبرنگار ما از پرداخت فاز دوم تسهیلات به مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون تومان به فرهنگیان شهرستان بهمئی خبر داد.

وی گفت :در اوایل سال ۹۷ توانستیم با همکاری آموزش و پرورش شهرستان بهمئی مبلغ یک میلیارد تسهیلات از بانک ملی بهبهان برای فرهنگیان این شهرستان جذب و پرداخت کنیم .

روانان افزود :هم اکنون در مهرماه امسال توانستیم فاز دوم پرداخت تسهیلات فرهنگیان شهرستان را مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اجرایی کنیم امیدواریم تا پایان آذرماه امسال این مقدار تسهیلات را با همکاری بانک ملی بهبهان و آموزش و پرورش شهرستان بهمیی به فرهنگیان عزیز شهرستان بهمیی پرداخت گردد.

این فعال فرهنگی به خبرنگار ما گفت تعداد افرادی که قرار است این مقدار تسهیلات را دریافت کنند با مراجعه به آموزش و پرورش و درخواست وام که طی لیستی به بانک ملی بهبهان معرفی گردیدند و پرداخت این تسهیلات از ۲۱/۷/۹۷آغاز شده است .

همچنین جهت تایید نهایی این خبر با صادق جریده مدیر آموزش وپرورش شهرستان بهمئی تماس گرفتیم که وی ضمن تایید این خبر گفت : با همکاری بانک ملی بهبهان ارائه این تسهیلات از مهر امسال ادامه خواهد یافت.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :