پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با ارسال جوابیه ای  در خصوص صحبت‌های فرماندار بویراحمد توضیح داد.

به گزارش“صبح خرد” ، متن ارسالی آموزش و پرورش استان به شرح زیر است؛

با احترام نظر به مصاحبه فرماندار محترم شهرستان بویراحمد در مورخه ۵ /۹/ ۹۷ با عنوان ((با تصمیم عجولانه وخودسرانه مخالف هستم)) در خصوص تعطیلی مدارس در بارندگی‌های اخیر که در آن سایت درج شده مواردی در پاسخ اعلام می‌گردد، متمنی است دستور فرمائید نسبت به درج جوابیه اقدام لازم به عمل آید.
اولاً: در تاریخ ۳ /۹ /۹۷ در شهرستان بویراحمد فقط مدارس ابتدایی تعطیل بوده که این تعطیلی براساس تصمیم ستاد بحران شهرستان بویراحمد که ریاست آن به عهده فرماندار محترم می‌باشد با هماهنگی ستاد بحران استان صورت گرفته است.
ثانیاً: در خصوص تأخیر دو ساعته مدارس در روز دوشنبه مورخه ۵ /۹/ ۹۷ هیچ تصمیم عجولانه وخودسرانه ای توسط اداره کل آموزش وپرورش استان اتخاذ نشده بلکه تصمیم دو ساعته تأخیر دانش آموزان برای روز دوشنبه در جلسه اضطراری مورخه ۳ /۹/ ۹۷ ستاد بحران استان که رأس ساعت ۵ بعد از ظهردر سالن جلسات حوزه معاونت عمرانی استانداری با حضور حدود ۳۵ دستگاه تشکیل شد که فرماندار محترم بویراحمد در ابتدای جلسه نیز حضور داشتند و جلسه را ترک فرمودند اتخاذ گردید در این جلسه که با حضور رسانه‌ها تشکیل گرددبا توجه به نظر پیشنهادی وکارشناسی اداره کل هواشناسی دال بر یخ زدگی معابر مقرر شد که دانش آموزان شهرستان‌ها و مناطق سردسیری با دو ساعت تأخیر (ساعت ۹ صبح) در مدارس حضور پیدا کنند علاوه بر این در همان شب با جناب آقای مهندس فیلی معاونت محترم عمرانی هماهنگی مجدد نیز به عمل آمد.
ثالثاً: هیچگونه نارضایتی از طرف اولیاء محترم به این اداره کل منعکس نگردیده است.
رابعاً: انتظار می‌رفت فرماندار محترم با آگاهی و اطلاعات بیشتر در این خصوص مصاحبه می‌نمودند تا با چنین اظهاراتی موجبات تشویش اذهان عمومی فراهم نگردد.
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :