پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

دیودیده  با بیان اینکه قیمت نان بربری با ۶۰۰ گرم وزن ۷۰۰ تومان تعیین شده است، عنوان کرد: قیمت نان تافتون با وزن ۲۲۰ گرم و نان سنگک با ۶۰۰ گرم وزن به ترتیب ۲۲۰ و ۷۰۰ تومان است.

قیمت نان در استان کهگیلویه وبویراحمد افزایش یافت.

به گزارش“صبح خرد”، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از افزایش قیمت نان خبر داد و گفت: قیمت نان لواش از ۱۲۰ تومان به ۱۸۰ تومان رسید.
داریوش دیودیده اظهار داشت: از سال ۹۳ تاکنون افزایش قیمت آرد نداشتیم که امروز بر اساس یک تصمیم گیری استانی برای یک دوره سه ماهه به صورت آزمایشی افزایش قیمت لحاظ شده است.
وی با بیان اینکه قیمت نان بربری با ۶۰۰ گرم وزن ۷۰۰ تومان تعیین شده است، عنوان کرد: قیمت نان تافتون با وزن ۲۲۰ گرم و نان سنگک با ۶۰۰ گرم وزن به ترتیب ۲۲۰ و ۷۰۰ تومان است.
دیودیده ابراز کرد: این افزایش قیمت پس از آنالیز قیمت و بررسی کارشناسان صنعت، معدن و تجارت در کارگروه آرد و نان استان تصویب شده است.
وی با تاکید بر اینکه با کم فروشان برخورد می کنیم، افزود: روزانه وزن چانه ها رصد و باید کیفیت نان افزایش یابد.

افزایش قیمت نان در استان در حالی اتفاق افتاد که استان کهگیلویه وبویراحمد یکی از محروم ترین استان های کشور است و معلوم نیست افزایش اصلی ترین ماده غذایی مردم استان چه توجیهی دارد !؟

استاندار کهگیلویه وبویر احمد به جای پرداختن به اموری که مشکلی از مردم استان حل نمی کند بهتر است به مشکلات اساسی مردم ورود پیدا کند و مانع از افزایش قیمت نان شود.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :