پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گزارشی اسامی نمایندگانی که منظم‌ترین و فعال ترین حضور را در جلسات علنی و کمیسیون متبوع طی سه‌ماهه دوم اجلاسیه سوم دوره دهم پارلمان داشته‌اند، اعلام کردکه هیچکدام از نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در این لیست حضور نداشتند.

به گزارش“صبح خرد”،، مگر نه این است که مردم استان چشم به وکلای خود در مجلس شورای اسلامی دوخته اند تا محرومیت و توسعه نیافتگی این استان را با صدای بلند فریاد بزنند و برای حل این معضلات از مسوولان کشوی استمداد بطلبند. نمایندگان مردم باید پاسخ دهند که پس به چه کاری مشغول هستند که نه در لیست فعالترین و نه در لیست منظم ترین نمایندگان قرار ندارند.

مردم انتظار دارند حال که هر سه نفر نماینده استان ، نماینده مردم محروم و استان توسعه نیافته کهگیلویه و بویراحمد هستند با حضور فعال و منظم در جلسات مجلس و کمیسیون ها ی متبوع، داشته ها و نداشته های این مردم را فریاد بزنند و برای خروج از توسعه نیافتگی طرح هایی را آماده و مطرح نمایند اما متاسفانه در گزارشی که هیات رئیسه مجلس منتشر کرده است این امید مردم استان نیز ناامید شد تا برگی دیگر از ناکارآمدی این بار به نام نمایندگان استان نوشته شود.

****اسامی منظم ترین نمایندگان به‌شرح زیر است:

۱- محمدرضا تابش نماینده اردکان
۲- علی‌اصغر یوسف‌نژاد نماینده ساری و میاندورود
۳- شهروز برزگر کلشانی نماینده سلماس
۴- محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو
۵- علی اسماعیلی نماینده نور و محمودآباد
۶- سیده فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلام‌شهر و پردیس
۷- فردین فرمند نماینده میانه
۸- حسن کامران دستجردی نماینده اصفهان
۹- حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار
۱۰- شمس‌الله شریعت‌نژاد نماینده تنکابن، رامسر و عباس‌آباد.

****اسامی فعال ترین نمایندگان به‌شرح زیر است:

۱- حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار.
۲- فردین فرمند نماینده میانه.
۳- سیده فاطمه ذوالقدر نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس.
۴- شمس الله شریعت نژاد نماینده تنکابن، رامسر و عباس آباد.
۵- حسن کامران دستجردی نماینده اصفهان.
۶- سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مشهد و کلات.
۷- علی اسماعیلی نماینده نور و محمود آباد.
۸- علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان.
۹- شهروز برزگر کلشانی نماینده سلماس.
۱۰- علیرضا رحیمی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس.
۱۱- محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :