پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

کوتاهی و قصور مجموعه استانداری در مقابل عزل مدیر توانمندی مثل سید کمال دولت خواه  قابل بخشش نیست استاندار جلوی این عزل و برخورد سیاسی مدیر کل بنیاد شهید استان را بگیرد، بهتر است افراد بی‌لیاقت و بی‌کفایت  را عزل کند تا درس عبرتی شود برای مدیران دیگر نهاد ها که فیلشان هوای هندوستان نکند

گروه سیاسی صبح خرد؛ پس از گذشت ۳۹ سال از انقلاب، کهگیلویه همچنان ضعیف ترین شهرستان از لحاظ اقتصادی، سیاسی و حتی فرهنگی است که از دلایل عمده آن ضعف مدیریتی، عدم دلسوزی و همچنین رابطه گرایی و جناح بازی نمایندگان و مسوولان این استان محروم است.

متاسفانه نماینده، استاندار و مدیران استان(برخی از مدیران) وقتی بر صندلی جذاب ریاست تکیه میزنند به جای اینکه در صدد رفع مشکلات مردم و جامعه برآیند در اولین گام مدیران توانمند را بر کنار و با رابطه گرایی و گرایش به جناح خود، (حامیان حجت السلام رئیسی )نزدیکان و هم حزبی های خود را که از او حمایت کرده اند و مخالف سر سخت دولت هستند بر منصب ریاست می گمارند، که اکثرا ناتوان و ناکارآمد هستند.!!!

برخی مدیران و مسئولان این شهرستان اینگونه به منصب ریاست میرسند و همین امر سبب قربانی شدن کهگیلویه در بین دیگر شهر های استان  شده است.

چرا نماینده و استاندار قبل از عزل مدیران، سوابق و رزومه آنها را مطالعه نمی کنند و اگر توانمند هستند آنها را حفظ نمی کنند؟ اگر هم قرار است کسی را برای مدیریت جدید نصب  کنند چرا بر حسب توانایی های آن فرد در امور مدیریتی نیست؟

مردم از نمایندگان و استاندار انتظار دارند دلسوزانه مشکلاتشان را بررسی و برای رفع آنها بصورت مجدانه اقدام نمایند .اما بنظر میرسد با برنامه هایی که در طول خدمت دولت روحانی مسئولان ما پیاده کرده اند ، کهگیلویه هرگز از مشکلات فراوانش رهایی نمی یابد و این رشته سر دراز دارد.

متاسفانه تا گرایش به رابطه ها و این سیاسی کاری ها در استان وجود دارد مردم رنگ توسعه و پیشرفت را نخواهند دید و این محرومیت دیرباز سایه از سر این سرزمین کهن بر نخواهد داشت.

 به راستی کدام یک از مدیران کهگیلویه و استان تاکنون به وعده ها عمل کرده اند؟ مگر نماینده  و چهره های سیاسی کهگیلویه  نیز در این خاک متولد و به منصب ریاست نرسیده اند، ویا چهره شناخته شده در استان و کشور نشده اند؟ چرا برای این دیار  آنچنان که باید دل نمی سوزانند و برای رفع مشکلات تلاش نمی کنند؟ و اجازه می دهند افراد ناتوان بر کرسی ریاست تکیه زنند .

 کوتاهی و قصور مجموعه استانداری در مقابل عزل مدیر توانمندی مثل سید کمال دولت خواه  قابل بخشش نیست استاندار جلوی این عزل و برخورد سیاسی مدیر کل بنیاد شهید استان را بگیرد، بهتر است افراد بی‌لیاقت و بی‌کفایت  را عزل کند تا درس عبرتی شود برای مدیران دیگر نهاد ها که فیلشان هوای هندوستان نکند./افتو نیوز

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :