پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

صبح امروز وزیر راه و شهرسازی با حضور در جلسه فراکسیون ولایت، با اعضای این فراکسیون به بحث و گفت و گو پرداخت.

به گزارش“صبح خرد”، نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: برخی از راه های ارتباطی شهرستان های کهگیلویه بیش از ده سال است که عملیات اجرایی آنها طول کشیده است و این در حالی است که بعضا طول آنها کمتر از ۱۰ کیلومتر است.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز نارضایتی از این روند و اعلام نارضایتی مردم از مسئولان استانی و وزارت راه و شهرسازی گفت: شهرستان های ۴ گانه در حوزه راه ها در محرومیت کامل بسر می برد و متأسفانه از جاده ارتباطی پاتاوه _ دهدشت که از طرح های سفر مقام معظم رهبری است تا پروژه های کوچک، فرسایشی شده اند که اعتراض شدید مردم را به دنبال داشته است.
سردار هاشمی پور خواستار توجه جدی وزیر و مسئولان راه و شهرسازی شد و اظهار داشت: به بهره برداری رسیدن این طرح ها، نیازمند بازنگری برنامه ها و توجه جدی مسئولان است و پروژه های کوچک تر، نیازمند تأمین قیر ( حداقل ۳ هزارتن) خارج از سهمیه است که انتظار میرود وزیر محترم دستور لازم را صادر فرمایند.
همچنین سردار هاشمی پور از وزیر راه و شهرسازی دعوت کرد تا با حضور در استان و حوزه انتخابیه، پروژه ی راه های ارتباطی را شخصا مورد بازدید قرار دهند و نسبت به تأمین اعتبار و رفع مشکلات، اقدامات لازم را بعمل آورند.
سردار هاشمی پور از تزریق نقدینگی به محور پاتاوه _ دهدشت خبر داد و گفت: با توجه به پیگیری ها و هماهنگی های بعمل آمده به زودی از طریق قرارگاه سازندگی خاتم نسبت به پرداخت بخشی از مطالبات پیمانکاران و عوامل پروژه اقدام خواهد شد.
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ زحمات مدیرکل راه و شهرسازی استان را قابل تقدیر دانست و گفت: مهندس نژادصفوی در همین مدت زمان کوتاه، با تحرک و انرژی مضاعف، شتاب خوبی به عملیات اجرایی راه های ارتباطی بخشیده که انتظار میرود این پروژه ها سریع تر به بهره برداری برسند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :